Je nejsledovanější na Instagramu, přesto k němu má výhrady! Co Seleně nejvíc vadí?

13. září 2017 14:57
Selena Gomez prozradila, proč si loni dala pauzu od sociálních sítí.

ČTI TAKÉ: Rita Ora, Niall Horan, Charlie Puth! Co je spojuje se Shawnem Mendesem?

Selena Gomez

O tom, že Selena Gomez bojovala s depresemi, se všeobecně ví. Zpěvačka a herečka nedávno otevřeně přiznala svoje bojů s duševním zdravím a popisovala, jak sláva a sociální média ovlivnili její život. V loňském roce si Selena dala pauzu od Instagramu a Twitteru.

„Většina z nás ví o soukromém životě ostatních tolik, že mě to začalo děsit a musela jsem to zastavit,“ vysvětlovala zpěvačka svůj důvod. „Je to zvláštní pocit poté, co zjistíte odkud pochází všechny ty věci. Musíte se od toho ale oprostit. Sociální sítě se stávají návykem, zvykem a ovlivňují naši mysl,“ přiznává teď Selena v rozhovoru pro Business of Fashion.

„Cítím, že znám všechny, ale nemám žádné přátele. Mám tři dobré přátele, ale mohu říct, že je znám opravdu dobře. Je skvělé být s lidmi ve spojení, ale všechno má své hranice. Musíte mít těch pár lidí, kteří vás respektují, chtějí po vás to nejlepší a vy naopak chcete to nejlepší po nich. Zní to jako klišé, ale je to tak,“ přiznává Sel.

„Problém sociálních sítí vidím v tom, že nás odpojují od skutečného života, což mě trochu znepokojuje. Myslím, že jsou skvělé v tom, jak spojují, jak můžete s lidmi zůstat ve spojení a dozvíte se o nich toho spoustu, ale myslím, že někdy je to až moc informací,“ uzavírá Selena. Musíme s ní musíme souhlasit.

Občas je dobré, dát si od Instagramu, Facebooku a Twitteru pauzu.  Nutno dodat, že Selena patří mezi nejsledovanější na Instagramu a má na něm přes 126 milionů followerů.

ČTI TAKÉ: Jak vzpomíná na svoje začátky? Selena promluvila i o Justinovi Bieberovi!

via GIPHY

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:57 čtvrtek 11. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 28
  OMG
 • 18
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 13
  FAIL
 • 12
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART