Je gay nebo ne? Na účtu Shawna Mendese se objevilo překvapivé přiznání!

3. září 2017 17:16
Na účtu Shawna Mendese se objevil zvláštní status.

ČTI TAKÉ: Martin Garrix v novém seriálu prozradil, proč se bál dělat předskokana Justinovi Bieberovi!

Shawn Mendes

Shawn Mendes se chce teď věnovat své kariéře.

Zpěvák Shawn Mendes se nedávno stal terčem falešného tweetu na Twitteru. Na jeho oficiálním účtu se v neděli večer, v době kdy probíhali MTV VMAs 2017 objevila zajímavá a pro fanoušky hodně překvapivá zpráva. „Přátelé, s mou sexualitou by neměl nikdo obchodovat. Takže, ano jsem gay a jsem na to hrdý,“ přečetli si návštěvníci zpěvákova účtu.

Na první pohled by se přiznání mohlo zdát skutečné, ale po bližším přezkoumání je jasné, že se jedná o hoax. Sice není jasné, kdo zprávu zveřejnil, ale je jisté, že Shawnova sexualita je čistě jeho věc a tudíž je na něm, jak to on má. Je to hudebník a jeho hudba je to, na co bychom se měli zaměřit.

Just incase you guys forgot about this.

Příspěvek sdílený Shawn Mendes (@shawnmendes),

Je to jen posedlost fanoušků, kteří chtějí znát každičký krok svého oblíbeného interpreta. Shawn se ostatně k tématu gay vyjádřil už v roce 2016. Na svůj Snapchat nahrál několik videí, kde svou homosexualitu popřel.

„Nejsem frustrovaný z toho, že o mě lidé říkají, že jsem homosexuál. Nemám s tím žádný problém, protože pro mě se nic nezmění. Jsem frustrovaný z toho, co všechno jsou lidé schopni napsat na internet,“ řekl Shawn. Nyní je jasné, že něčí sexualita je něco, o čem by se mělo žertovat, protože je jasné, že je to každého věc.

I’M NOT GAY!!! SHAWN MENDES DENIES GAY RUMOURS

Je Shawn Mendes gay nebo ne?
Hlasuj 186
Ano
Hlasuj 897
Ne

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:16 pondělí 1. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 196
  LOVE
 • 70
  WTF
 • 33
  LOL
 • 23
  SUPER
 • 23
  OMG
 • 21
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART