To snad ne! Ariana Grande se po smrti Maca Millera chce stáhnout do ústraní

23. září 2018 21:00
Je zasnoubená, má venku novou úspěšnou desku, přesto prožívá těžké období. Ariana Grande (25), jejíž bývalý přítel nedávno tragicky zemřel, nyní fanouškům poslala krátkou zprávu.

Ariana Grande

Poslední dny pro ní byly neskutečně těžké. Ariana Grande (25) se vzpamatovává ze smrti svého ex přítele Maca Millera (†26), kterého našli před dvěma týdny mrtvého v jeho domě.

Na Arianu se snesla vlna kritiky, že ona je vinna z jeho smrti, protože jen pár dní po jejich květnovém rozchodu oznámila nový vztah a zároveň i zásnuby. Ariana se nyní konečně přihlásila fanouškům, kteří o ni měli velký strach. „Všechno bude v pořádku,“ napsala na svůj Twitter.

Hudební kvíz! Poznáte všechny písničky podle ukázky? Zkuste kvíz!

Vzhledem k tomu, co se stalo za posledních pár let, bude Ariana potřebovat nějaký čas na zotavení. Bude pobývat blízko domova a využije tento čas, aby ho strávila se svými nejbližšími. Bude pracovat na nové hudbě, ale nebude si dávat žádné termíny. Děkuje všem fanouškům za podporu,“ řekl zpěvačky tým.

Arianin vztah je u konceVypadá to, že Arianu na turné jen tak neuvidíme. Zpěvačka si ale za poslední roky vytrpěla své. Nejprve sebevražedný atentátník zabil po jejím koncertě 22 lidí a nyní zemřel i jeden z jejích nejbližších lidí. Posíláme Arianě, co nejvíce síly, kterou teď určitě bude potřebovat.

ČTI TAKÉ: Sexy přítelkyně Justina Biebera! Hlasujte, se kterou mu to slušelo nejvíc!

Arianiny muži

Ariana a Justin
Ariana Grande
Ariana Grande
Ariana a její nový kluk

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:00 pondělí 21. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 49
  FAIL
 • 29
  OMG
 • 25
  LOL
 • 23
  WTF
 • 23
  LOVE
 • 20
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART