Jak získat sebevědomí? 5 tipů Martiny Stoessel ze seriálu Violetta!

13. dubna 2017 13:25
Martina možná vypadá, jako když má sebevědomí na rozdávání, ale přiznává, že vždycky to tak rozhodně není!

ČTI TAKÉ: DŽÍNY S HOLÝM ZADKEM! ZNAČKY VETEMENTS A LEVIS PŘEDSTAVILI UJETOU NOVINKU!

Martina Stoessel

Martina kdysi během rozhovoru prozradila, že i ona se někdy cítí nanic, ale že má triky, které jí pomáhají se hned zase sebrat a věřit si.

1. Věnuj pozornost své chůzi, držení tvého těla. Sebevědomí lidé chodí s hlavou vzhůru a s úsměvem na rtech. Tahle malá změna ti hned posílí vaše sebevědomí. Choď tak, jak ti to bude nejvíc dodávat pocit sebevědomí – rychle nebo uvolněně.

via GIPHY

2. Když se budeš cítit fyzicky v pohodě, tvoje sebevědomí poroste. Udělej občas něco jen pro sebe, i když se ti může zdát, že okolí to bude pokládat za sobecké. Jdi se projet na kole, vyraz cvičit, plavat, nebo na masáž. Dá ti to pocit svobody.

3. Rozvíjej své silné stránky a talenty. Hodně lidí se soustředí na své slabiny, snaží se je vylepšovat a své silné stránky nechávají zakrnět. Jenže s takovou budou vždycky jen průměrní. Budou ve všem sice dobří, ale nikdy nebudou v nějaké oblasti nejlepší. Důležité je se soustředit na své silné stránky, ty vypilovat k dokonalosti a dělat to, co tě baví!

via GIPHY

4. Překonej svůj strach. Určitě tě něco láká, ale máš z toho zároveň strach. Ale proč to vzdávat ještě před startem? Takhle se nikdy nedozvíš, jaké by to bylo, kdyby... Neváhej a alespoň to zkus!

5. Život není hra, soutěž, ani nějaký souboj. Neřeš, kdo má víc peněz, kdo je úspěšnější, kdo koho podvádí, kdo se má líp nebo hůř. Nepomlouvej něco, do čeho pořádně nevidíš, soustřeď se na svůj život a neřeš zbytečně životy ostatních.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:25 pátek 11. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 174
  LOVE
 • 43
  SUPER
 • 21
  LOL
 • 19
  FAIL
 • 17
  WTF
 • 15
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART