Jak vzpomíná na svoje začátky? Selena promluvila i o Justinovi Bieberovi!

12. září 2017 12:35
Selena Gomez zavzpomínala na první role, paparazzi fotografy i na Justina...

ČTI TAKÉ: Čím je v reálném životě největší „fanoušek“ Harryho Pottera Colin Creevey? To tě dostane!

Selena Gomez vzpomíná na svoje začátky.

Selena Gomez nedávno prozradila mnoho tajemství ze svého života, které ještě nikdy nikomu neřekla. Svěřila se nejen to, jak našla svou první lásku Justina Biebra, ale i o tom, jak bylo dospívání na Disney Channel. Selena se stala slavnou díky seriálu Barney & Friends a poté se objevila jako Alex Russo v Kouzelnici z Warvely, kde působila od roku 2007 až do roku 2012. Kráska, která je na Instagramu nejsledovanější, se i svěřila, jak to bylo s Justinem.

„Když jsem byla malá, všechno mě bavilo. Nejvíc mě bavilo vystupovat na různých soutěžích, to byl ten nejlepší pocit na světě. Když jsem byla starší, začali mi nějaké věci docházet a uvědomila jsem si, že život je někdy opravdu drsný a že někteří lidé po mě chtějí nesmyslné věci. Moje důvěra byla hodně narušená,“ prozradila Sel. Herečka a zpěvačka vzpomíná i na nepříjemný zážitek, který jako mladá zažila.

„Bylo mi patnáct nebo šestnáct let, byla jsem na pláži a najednou mě lidé fotili. Myslela jsem si, že nikdo neví, kdo jsem. Byla jsem velmi rozrušená a nelíbilo se mi to. Nerozuměla jsem tomu, nelíbilo se mi to a cítila jsem se hodně divně, protože jsem byla mladá a oni byli dospělí muži. Nelíbilo se mi to,“ přiznala.

Also so stoked I got to show you a sneak peak at my @coach bag I designed

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

„Potom někdo řekl, že Kouzelníci budou mít poslední sezónu, ale mě to bylo jedno. Chtěla jsem dělat něco jiného a asi jsme se i zamilovala,“ dodala. Selena sice nezmínila přímo Justinovo jméno, ale je jisté, že mluví o něm jako o první lásce.

Přiznala také, že klid v duši našla až ve chvíli, kdy opustila na nějaký čas hudební bussines a soustředila se jen na sebe. Snad už je teď Selena opravdu v pořádku!

ČTI TAKÉ: Selena Gomez se omluvila herečce Elle Fanning za to, že ji označila na Instagramu!

Selena Gomez - Fetish ft. Gucci Mane

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:35 středa 10. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 107
  LOVE
 • 22
  LOL
 • 20
  SUPER
 • 17
  WTF
 • 17
  FAIL
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART