Óčko

  • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

    Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
  • Články
  • Pořady
  • Soutěže
  • Charts
  • #POŠLIKOMENT
  • Živě
  • Promotion
  • Jak vypadá 14 andílků od Victoria ́s Secret bez make-upu? Občas k nepoznání!

    6. prosince 2016 12:54
    Samoopalovací nástřik před přehlídkou, nedokonale dokonalé vlnky ve vlasech, push-upky, andělská křídla na zádech a proklatě sexy prádélko! Jak vypadají tyhle holky v reálu? Líbí se vám tuny make-upu a nepřirozenost? Pak radši neklikejte!

    ČTI TAKÉ: NEJSLEDOVANĚJŠÍ YOUTUBER PEWDIEPIE: „TĚŠÍM SE, AŽ SMAŽU SVŮJ KANÁL!“

    Jedno se jim musí přiznat! Nebojí se ukázat, jak vypadají bez nánosů make-upu, dokonalých účesů a stylingu. A často jim přirozenost sluší mnohem víc... Co myslíš?

    BED TIME 濾

    Fotka zveřejněná uživatelem Adriana Lima (@adrianalima),

    Thanksgiving Love ❤ #family

    Fotka zveřejněná uživatelem Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio),

    

    Fotka zveřejněná uživatelem Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo),

    Children of the tribe落

    Fotka zveřejněná uživatelem Candice Swanepoel (@angelcandices),

    Goodnight 

    Fotka zveřejněná uživatelem Lily Aldridge (@lilyaldridge),

    ✈

    Fotka zveřejněná uživatelem elsa hosk (@hoskelsa),

    morning mallorca. 

    Fotka zveřejněná uživatelem Josephine Skriver (@josephineskriver),

    Exciting things in the works ... 邏

    Fotka zveřejněná uživatelem Martha Hunt (@marthahunt),

    It's weekend 

    Fotka zveřejněná uživatelem Romee Strijd (@romeestrijd),

    Fotka zveřejněná uživatelem Stella! (@stellamaxwell),

    Woke up in Mexico ☀

    Fotka zveřejněná uživatelem Taylor Hill (@taylor_hill),

    VIDEO: Lady Gaga & The Angels: 2016 Victoria’s Secret Fashion Show’s Hottest Moments:

    Co ty na to?

    Hlasování skončilo

    Čtenáři hlasovali do 12:54 středa 5. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

    • 85
      LOVE
    • 24
      LOL
    • 23
      WTF
    • 20
      SUPER
    • 18
      OMG
    • 14
      FAIL

    Související