Instagram má dvě nové funkce: Portrét a zmínku! Už je znáš?

13. dubna 2018 13:07
Instagram si připravil dvě nové aktualizace, které nás osobně hrozně baví.

ČTI TAKÉ: Pár ukazoval svůj dokonalý život, skončili za mřížemi!

Instagram vydal nové aktualizace.

Instagram se snaží pomocí různých aktualizací neustále se zlepšovat. Minulý měsíc oznámila oblíbená aplikace několik kroků, které podniknout k tomu, abychom Instagram milovali ještě mnohem více než teď.

Zmínka

Teď přišla se super novinkami, které nás donutí být na této sociální síti ještě víc než doposud. V Instastories je vedle funkce Boomerang nová funkce Portrét, která funguje, jak na přední i na zadní kamerách. Fotoaparát rozostří pozadí tak, aby vynikl obličej.

Musíme uznat, že fotky takto vypadají opravdu mnohem lépe a i my jsme se na téhle novince stali tak trochu závislí. Druhá novinka je přímo v možnostech, když fotku vyfotíme a je označená jako Zmínka. Můžeš tak označit místo či kamaráda, se kterým na fotce jsi nebo kde se nacházíš.

Kvíz: Znáš Zaca Efrona? Tak to musíš vyzkoušet našich dvacet otázek!

Bohužel Zmínka je zatím k dispozici jen pro uživatele iOS, zatímco uživatelé Android mají smůlu. Portrét je ale k dispozici i pro ně a je jisté, že za pár dní budou určitě mít i Zmínku. Musíme uznat, že tyhle dvě novinky se Instagramu opravdu hodně povedly.

ČTI TAKÉ: Muž vykradl banku a peníze hodil na zahradu Taylor Swift! O co mu šlo?

Portrét

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:07 sobota 11. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 49
  SUPER
 • 43
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 13
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART