Instagram jede! Nově můžeš přidávat více fotek a videí najednou!

26. dubna 2018 15:36
Instagram milujeme všichni a vždycky nás potěší, když přijde s nějakou novinkou.

ČTI TAKÉ: Rodina Aviciiho promluvila poprvé od jeho smrti. Co vzkázala fanouškům?

Instagram

Pokud jsi jedním z těch, kteří sdílí rádi svůj život na Instagramu, máme pro tebe jednu super novinku. Aplikace vytvořila mnohem jednodušší místo ke sdílení tvých fotek. Nově můžeš přímo v aplikaci pořizovat fotografie a videa a hned je sdílet na sociální síť.

Díky tomu je schopná na Instagram nahrát více fotografií najednou a ty tak nemusíš přidávat každý zážitek, který chceš sdílet postupně. A jak toho docílit? Jednoduše, máme pro tebe rychlý návod.

Instagram a jeho nová aplikace

V Instastories v pravém horním rohu je ikonka „Nahrát médium“, kde si vybereš až deset fotografií a vidí, které chceš sdílet. Na obrazovce úprav se v dolní části zobrazí náhled všech vybraných příspěvků, a když chceš přidat nějakou samolepku či hastag, tak na něj jednoduše klikneš a fotka se ti ukáže. Když máš všechno hotové, všechny fotky přidáš v jakém pořadí jsi si vybral.

Kvíz Simpsonovi: Vyzkoušej našich 31 super otázek!

Navíc Instagram ti pomůže i s lokací tvé fotky. Pokud přidáváš třeba jídlo, který jsi měl včera, aplikace si zapamatovala tvou včerejší polohu a pomůže ti jí aktuálně najít, přestože jsi někde úplně jinde.

Aktualizace je nyní k dispozici v zařízení Android a uživatelé iOS se na ní mohou těšit v následujících týdnech. Už se nemůžeme dočkat až tuhle novinku budeme moci vyzkoušet. Aktivně jí používá třeba Leoš Mareš.

ČTI TAKÉ: DIY: Dívka si vyrobila úžasné černé šaty na ples z odpadkových pytlů!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:36 pátek 24. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 11
  LOVE
 • 10
  WTF
 • 10
  OMG
 • 9
  FAIL
 • 8
  SUPER
 • 8
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART