Instagram a další super novinka! Řadí pro tebe jednotlivé příběhy!

5. července 2018 9:16
Jedna z nejpopulárnějších aplikací světa přišla s další bezva novinkou. Tohle si nesmíš nechat ujít.

ČTI TAKÉ: Instagram chce konkurovat Youtube! Spouští vlastní televizi!

Instagram a top témata pro tebe

Instagram se v posledních několika měsících snaží udělat ze sebe aplikaci snů a docela se mu to i daří. Pro uživatele nachystal několik příjemných změn a aktivně s nimi pokračuje. Jednou z posledních novinek aplikace je spuštění navrhovaných kanálů, u kterých si Instagram myslí, že by se nám mohl líbit.

Jsou to takzvaná Topic Channels a jedná se o vybraná témata, které najdete u kolonky lupy. Pokud jí zmáčknete, nahoře se vám objeví několik témat, u kterých si Instagram myslí, že by vás mohli zajímat. Pokud si je pustíte, je jasné, že u prohlížení můžete strávit několik hodin. Mluvíme z vlastní zkušenosti.

Instagram ti nyní řadí příběhy podle toho jak je chceš ty

Nová funkce je k dispozici pro iOS i pro Android už od úterý, takže se vesele můžete pustit do prohlížení obrázků a instastories. Mezi tématy najdete například sport, umění, módu či kosmetiku.

Nyní už tak nemusíte prohledávat jednotlivé fotky, které jsou řazené namíchaně, ale můžete si vaše top témata prohlédnout hezky pohromadě. Pokud jste si témat ještě nevšimli, zaktualizujte si aplikace a vrhněte se na prohlížení super fotek.

ČTI TAKÉ: Instagram se snaží! Přichází s další aktualizací anket! Vyzkoušíš je?

Instagram a top témata pro tebe

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:16 pátek 2. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 21
  OMG
 • 14
  SUPER
 • 13
  LOL
 • 13
  FAIL
 • 13
  LOVE
 • 12
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART