Imagine Dragons oznámili evropské zastávky turné EVOLVE. Vystoupí i v Praze!

18. září 2017 14:26
Krátce po vydání třetí studiovky EVOLVE oznámili Imagine Dragons stejnojmenné světové turné. Nyní přidávají koncerty v Evropě a nechybí ani zastávka v Praze.

ČTI TAKÉ: ŠOKUJÍCÍ PROMĚNA. JAK SE Z KRÁSNÉ TAYLOR SWIFT STALA ODPORNÁ ZOMBIE GIRL?

Imagine Dragons

Imagine Dragons, držitelé prestižní Grammy a několika platinových ocenění, se na jaře 2018 podívají do arén evropských měst. Na seznamu je i pražská O2 arena, kde jejich koncert proběhne 16. dubna 2018. 

Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 22. září v 10 hodin v síti Ticketportal. K dispozici budou vstupenky v cenovém rozmezí 1 090 - 1 890 Kč. 

Imagine Dragons vydali třetí studiovou desku EVOLVE letos v červnu. Hned v prvním týdnu se stala nejstreamovanější alternativně-rockovou nahrávkou všech dob. 

Album dosáhlo na platinové ocenění v pěti zemích, v dalších dvanácti bylo certifikováno zlatě a na Spotify k dnešnímu dni čítá více než miliardu přehrání. Ve Spojených státech je EVOLVE letos jedinou rockovou deskou se zlatou certifikací. 

Pilotní singl „Believer“ se držel na první příčce amerického Alternative rádia dlouhých 12 týdnů a po 13 letech tak prolomil předchozí rekord v počtu rádiových rotací. Na úspěch navázali singlem „Thunder“, který dodnes nasbíral přes 331 milionů přehrání.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:26 úterý 16. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 31
  SUPER
 • 23
  LOVE
 • 12
  FAIL
 • 11
  WTF
 • 11
  OMG
 • 10
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART