Ian Somerhalder, jeho žena Nikki Reed i ex holka Nina Dobrev poprvé společně na večeři!

9. února 2017 9:19
Ian přiznal, jaké to bylo, vzít svojí ex a svou manželku dohromady do restaurace! Nevyškrábaly si holky vzájemně oči?

ČTI TAKÉ: ZVEDÁM, JSEM V POSILOVNĚ SÁM... 10 HERCŮ, KTEŘÍ PROMĚNILI SVÁ TĚLA KVŮLI FILMOVÝM ROLÍM!

Ian se na Instagramu pochlubil výjimečnou fotkou! Je na ní jeho krásná manželka Nikki Reed, kterou si vzal v květnu roku 2015 poté, co se v květnu 2013 rozešel se svou bývalkou Ninou Dobrev - hereckou kolegyní ze seriálu Upíří deníky!

Oblíbený seriál teď bohužel po mnoha letech končí a možná i proto se Ian odhodlal k tomuhle kroku, vzít obě ženy svého života společně na drink.

K fotce napsal dlouhý text o tom, že by lidé měli přestat šířit nenávist a že mezi Nikki a Ninou byla a bude vždycky jen láska!

Chilling with these two... After years of websites pretending these two badass ladies knew each other well and baseless, false information of back stabbing and hatred from low-brow websites filled the minds and hearts of fans... They finally were able to get together for their first real dinner. Let's stop spreading hate everyone, there's already too much of that right now in our world. Join in on the love. Only love here- always has been always will be. Media companies preying on the passion from vulnerable and or impressionable minds of fans to sell advertising through click-though traffic is a disease in our society. It's poisonous. Let's finish this series with respect and kindness and continue that in our lives. I think it's time. What do think?

Fotka zveřejněná uživatelem iansomerhalder (@iansomerhalder),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:19 pátek 9. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • 175
  LOVE
 • 22
  SUPER
 • 22
  LOL
 • 18
  OMG
 • 16
  WTF
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART