Ian McKellen se chce vrátit jako legendární Gandalf v novém seriálu Pán prstenů!

18. prosince 2017 13:33
Náš oblíbenec se možná objeví v nově připravovaném TV seriálu!

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA HARRY POTTER! JSI POTTERHEAD? ZKUS NÁŠ TEST!

Gandalf

Sir Ian McKellen (78), který si zahrál legendární roli Gandalfa ve filmech o Pánovi prstenů prozradil, že si neumí představit nikoho jiného, kdo by se v roli slavného čaroděje mohl v novém seriálu objevit!

Prozradil to v show Grahama Nortona na BBC Radio 2 minulou sobotu ráno. „Co tím myslíš, jiný Gandalf?“, podivil se Ian. „Neřekl jsem ano, protože mě nikdo s touhle nabídkou neoslovil! Chceš tím říct, že si ho zahraje někdo jiný? Gandalfovi je přes 7000 let! Ještě nejsem tak starej, abych si ho nemohl ještě jednou zahrát!“

via GIPHY

V listopadu bylo oznámeno, že americká společnost Amazon se chystá natočit fantasy seriál na motivy románové trilogie Pán prstenů britského spisovatele J. R. R. Tolkiena. Amazon oznámil, že získal na příběh ze Středozemě světová televizní práva. Vzniknout by mělo několik seriálových řad.

Datum uvedení seriálu, ani jména umělců, kteří by se na jeho tvorbě měli podílet, Amazon nesdělil. Nezveřejnil ani cenu, za kterou práva koupil. Podle serveru Deadline ale zaplatil Amazon více než 200 milionů dolarů (4,4 miliardy korun).

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:33 úterý 17. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 46
  SUPER
 • 22
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 15
  OMG
 • 13
  WTF
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART