Hvězda seriálu Glee Darren Criss alias Blain požádal o ruku svou lásku!

22. ledna 2018 11:30
Hvězda seriálu Glee oznámila šťastnou zprávu!

ČTI TAKÉ: Jamie Dornan se svěřil s trapným zážitkem z natáčení filmu Padesát odstínů svobody!

Darren Cris a Chris Colfer

Naše gratulace tentokrát míří za hvězdou seriálu Glee Darrenem Crissem, který v populárním seriálu ztvárnil roli Blaina. Herec pustil do světa informaci, že po dlouhých sedmi letech vztahu požádal o ruku svou přítelkyni Miu Swier. Darren radostnou zprávu oznámil na svém Instagramu, kde sdílel fotku se svou přítelkyní a krátké oznámení!

„Mia a já jsme se po sedmi a půl letech zábavy, šílených, nádherných a neskutečných dobrodružství rozhodli, že do toho půjdeme společně! Jdeme tam, kde nikdo z nás předtím ještě nebyl,“ napsal herec k fotce. Z obou dvou vyzařuje neskutečná spokojenost a radost a je vidět, že jsou doopravdy zamilovaní! Gratulujeme!

20 zajímavostí o Seleně Gomez! Otestuj se! Kolik toho o ní víš?

Fanoušci se o jejich vztahu dozvěděli v roce 2013, přestože tihle dva spolu začali chodit už v roce 2010. Darren a Mia svou lásku pak už neskrývali, přestože se o svém soukromí neradi baví, ale občas Darren sdílí nějakou jejich společnou fotku.

Daren sice neprozradil, jak svou nabídku k sňatku vyslovil, ale je nám jasné, že to bylo opravdu velmi výjimečné. Stačí si vzpomenout, jak jeho seriálový Blaine požádal o ruku svého přítele Kurta! Těšíme se na fotky ze svatby!

ČTI TAKÉ: 10 zajímavostí o seriálu Jak jsem poznal vaši matku!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:30 úterý 22. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 18
  WTF
 • 18
  OMG
 • 16
  LOL
 • 16
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART