Hvězda Musical.ly Jacob Sartorius z USA vystoupí poprvé v Praze!

11. prosince 2017 12:45
Jacob Sartorius se poprvé chystá do České republiky. Teprve patnáctiletý zpěvák, který se proslavil díky videím na sociálních sítích a který je označován za nového Justina Biebera, vystoupí v Praze!

ČTI TAKÉ: ČTRNÁCTILETÉ FANYNKY MARCUSE A MARTINUSE SPÍ PŘED JEJICH KONCERTY V MRAZU NA ULICI!

Jacob Sartorius

Kdy a kde? 7. dubna 2018 v Paláci Akropolis! Vstupenky za 595 Kč budou v prodeji od 14. prosince v 10 hodin na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Cesta k úspěchu Jacoba Sartoria je v mnohém podobná příběhu Justina Biebera. Nejen proto se o něm často mluví jako o jeho mladém nástupci. Jacobovi je 15 let a už má za sebou koncertování po světě a slušně rozjetou pěveckou kariéru.

Jacob Sartorius

Už jako malý objevil zálibu v divadle a vlohy pro vystupování, což pro něj ovšem na americké škole znamenalo časté šikanování od spolužáků. Útěk začal hledat na sociálních sítích.

Jacob Sartorius

Poprvé se mu pozornosti dostalo, když na sociální síť Vine nahrál video proti šikaně. Později začal na Musical.ly nahrávat vtipná, několikasekundová lipsyncová představení, která se okamžitě zalíbila několika tisícům lidí.

Jacob Sartorius

Netrvalo dlouho a Jacobův kanál získal více než 14 milionů sledujících. V roce 2017 odebírají jeho YouTube videa téměř 3 miliony lidí, jeho Instagram čítá více než 8,5 milionu followerů a na Musical.ly má více než 16 milionů fanoušků.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:45 úterý 10. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 151
  LOVE
 • 45
  WTF
 • 22
  FAIL
 • 22
  OMG
 • 21
  LOL
 • 19
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART