TOP 5 filmů hvězdy Hunger Games Jennifer Lawrence!

2. března 2018 15:23
Jennifer Lawrence je famózní herečkou, svého Oscara vyhrála již ve 22 letech za hlavní ženskou roli ve filmu Terapie Láskou. Hlavně jí ale můžeš znát díky ikonické hlavní roli Katniss Everdeen v sérii Hunger Games. Když jí tu tedy dnes máme jakožto Rudou Volavku, tak nastal čas podívat se na dosavadních TOP 5 filmů její kariéry. Které to jsou?

ČTI TAKÉ: Camila Mendes ze seriálu Riverdale: „Končím s posedlostí dietami!“

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence alias Rudá volavka

CINEMA geek - TOP 5 filmů se sexuálním podtextem doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.

Šťastné a Veselé!

Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

5. místo – Spálené životy

Směs romance, dramatu a krimi, v níž se proplétá hnedle několik dějových linií, z níž každé vévodí jedna hlavní postava. Pro Jennifer Lawrence byl toto jeden z prvních jejích velkých filmů, a to jí bylo pouhých 17 let! Proto není divu, že zde hrála šestnáctiletou dívku dávající dohromady svou rodinu.

4. místo – Hunger Games: Vražedná pomsta

Katniss Everdeen, role co Jennifer Lawrence katapultovala mezi celosvětové áčkové hollywoodské herečky. Díky svému výkonu v této young adult sérii se z ní stal nejen kasovní trhák, ale taktéž idol tisíců teenagerů po celém světě.

3. místo – Pasažéři

Jak by to vypadalo, když by na celém světě zůstal jeden jediný muž a k němu jedna jediná žena? A zároveň by tedy nešlo o planetu zemi, ale o vesmírnou loď? Odpověď na tuto hypotetickou otázku, jejíž základ je podstatně spletitější než by se mohlo na první pohled zdát přináší právě tento film, kde se J-Law skvěle doplňuje s Chrisem Prattem.

FILMOVÝ KVÍZ: 20 otázek na téma HUNGER GAMES!

2. místo – X-Men: První třída

S velkolepými sériemi, které vydělávají miliardy měla Jennifer Lawrence své první zkušenosti již dávno před Hunger Games, a to právě díky X-Menům. Mírně problematické (alespoň pro mě), ji odjakživa bylo v roli Mystique poznat. Koneckonců, onen modrý šupinatý kostým značně vizáž herečky zkresluje.

1. místo – Terapie Láskou

Jediným skutečným lékem na deprese a celkové životní neštěstí je láska. To je hlavní premisou tohoto nádherného romantického filmu s Bradleyem Cooperem a Jennifer Lawrence. Navíc cesty osudu jsou v tomto filmu skutečně nevyzpytatelné a nic nedopadá tak, jak hlavní hrdinové původně zamýšleli.

ČTI TAKÉ: Jennifer Lawrence z Hunger Games: „Ve čtrnácti mě vyhodili ze školy!“

ÓČKO STAR

Jennifer Lawrence a Kris Jenner

Jennifer Lawrence

Která z hollywoodských krásek narostla do výšky, a která roste do země?

ČTI TAKÉ: Češka Gábina (18) utrácí peníze rodičů, aby vypadala jako Barbie!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:23 sobota 30. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 24
  LOVE
 • 11
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF
 • 9
  FAIL
 • 9
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART