Hurá pryč! Dvanáctiletý chlapec odletěl sám na Bali, matce vzal kartu!

24. dubna 2018 15:04
Dvanáctiletý chlapec se rozhodl, že odletí pryč. Ovšem bez vědomí rodičů.

ČTI TAKÉ: TRAGÉDIE V LETADLE! PES ZEMŘEL BĚHEM LETU V ZAVAZADLOVÉM PROSTORU!

Chlapec vyrazil na Bali

Musíme říct, že tenhle příběh nás dost pobavil, i když by nás měl samozřejmě hodně vyděsit a je nám jasné, že daná australská rodina měla obrovský strach. Ta totiž zjistila, že její teprve dvanáctiletý syn zmizel. Později se ale dozvěděla, že chlapec ukradl kreditní kartu a odletěl sám na Bali.

Z Austrálie na Bali

Chlapec jim řekl, že jde do školy, ukradl všechny kreditní karty, oklamal svou babičku, které ukradl cestovní pas a odcestoval na Bali. Našel si jednu australskou společnost, která dovoluje cestovat nezletilým, jen se studentským pasem a nepotřebují tak souhlas či opatrovníka. 

ZÁBAVNÝ KVÍZ! 30 HLÁŠEK Z FILMŮ! POZNÁŠ, ODKUD KTERÁ POCHÁZÍ?

Chlapec na letiště dojel vlakem, kde ukázal pas, aby dokázal, že je starší dvanácti let. „Nikdo se neptal, proč cestuji sám. Prostě jsem jen ukázal studentský pas, abych jim dokázal, že jsem už na střední škole,“ svěřil se chlapec. 

Dokázal si dokonce zamluvit i pokoj v hotelu All Seasons a po příjezdu řekl zaměstnancům, že jeho sestra je na cestě. Sám se ubytoval. „Byla jsem v šoku. Neexistuje žádný jiný pocit, když jsme se dozvěděli, že syn odejel do zahraničí sám,“ svěřila se k případu jeho matka. 

Chlapec se sám vydal na Bali.

I přes téměř okamžitý zásah rodiny a policie, zůstal chlapec v zahraničí čtyři dny. „Bylo to skvělé, užil jsem si spoustu dobrodružství,“ svěřil se. Není to ale první případ dítěte, které chtělo cestovat bez rodičů. 

V listopadu loňského roku se sedmiletá holčička dostala na letiště v Ženevě, kde se dostala přes bezpečnostní kontrolu a nasedla do letiště směrem Korsika. Posádka poté zjistila, že dívka nemá v letadle, co dělat a předala jí policie a následně i rodičům.

ČTI TAKÉ:  JAK ZADARMO LÉTAT? CESTOVATEL SE SCHOVAL NA ZÁCHODĚ V LETADLE!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:04 středa 22. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  LOL
 • 13
  SUPER
 • 8
  WTF
 • 8
  LOVE
 • 7
  FAIL
 • 7
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART