Pošlete svým blízkým valentýnku, soutěžte o Huawei Mate 10 lite a buďte #stalespolu

5. února 2018 15:05
Společnost Huawei, třetí největší výrobce smartphonů na světě, spouští valentýnskou kampaň #stalespolu. Přáníčka, která zájemci nahrají skrze předinstalovanou mobilní aplikaci na vybraných prodejních místech, se zobrazí na velkoformátové LED obrazovce v Praze.

ČTI TAKÉ: PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY: JEN PÁR DNÍ DO PREMIÉRY! VELKÁ FOTOGALERIE!

Huawei Mate 10 Lite

Huawei zároveň přináší i facebookovou aplikaci, díky které budou moci uživatelé poslat své vyznání i prostřednictvím sociálních sítí, případně soutěžit o nejhezčí a nejoriginálnější valentýnské přání a vyhrát smartphone Huawei Mate 10 lite.

JDI NA FACEBOOK ÓČKA A POŠLI SVÉ VALENTÝNSKÉ PŘÁNÍ!

Nej valentýnku z Facebooku ÓČKA oceníme novým Huawei MATE 10 LITE!

Valentýn je ideální čas pro to, abychom si uvědomili, jak důležití jsou pro nás naši blízcí, zda jim věnujeme dostatečnou pozornost a zda je někdy neupozaďujeme za svým chytrým pomocníkem (smartphonem). 

V současnosti už s sebou smartphony nosíme do ložnice, na toaletu, přerušují naši konverzaci a Huawei chce během valentýnského období na tuto skutečnost poukázat, aby si lidé uvědomili, navzdory tomu, jak důležitou roli smartphony v našich životech mobily hrají, že je mají na Valentýna dát stranou a strávit tento den se svým milovaným. 

Huawei Mate 10 Lite

Smartphony nám umožňují zůstat v kontaktu s nebližšími, i když zrovna nemůžeme být přímo s nimi. Jak ale dostáhnout té správné rovnováhy, aby nás „mobilní svět“ nevytrhl zcela mimo realitu? To je jedno z nejdůležitějších poselství valentýnské kampaně Huawei a taktéž téma průzkumu, který Huawei realizoval ve spolupráci s agenturou IPSOS ve 12 zemích střední a východní Evropy.

Valentýnské přání na LED obrazovce u Národní třídě

Od 1. do 7. února mají zájemci možnost na vybraných prodejních místech Huawei (značkové prodejny Huawei v OC Quadrio u Národní třídy a Huawei pop up store na Chodově, stejně jako v holešovické Alze napsat valentýnku pro svou milovanou osobu do předinstalované aplikace v Huawei Mate 10 lite a těšit se, že toto přání se v období od 10. do 14. února zobrazí na velkoformátové venkovní LED obrazovce u Národní třídy.

Všichni uživatelé budou následně e-mailem informováni, kdy bude jejich přáníčko na obrazovce publikováno, tak aby jejich blízký tuto chvíli nepropásl.

Huawei Mate 10 Lite

Soutěž o Huawei Mate 10 lite

Prostřednictvím speciální aplikace na Facebooku Huawei a TV Óčko mohou zájemci soutěžit o krasavce se čtyřmi fotoaparáty (duálním předním i zadním) Mate 10 lite. V období od 1. do 14. února mohou uživatelé přes FB aplikaci zadávat valentýnská přáníčka s tím, že autor toho nejkrásnějšího a zároveň nejoriginálnějšího získá právě vzpomínaný model smartphonu Huawei.

Do valentýnské kampaně se u nás zapojí i známá jména, jako například Olga Roučková, první Češka, která na štvorkolke zvládla respektovanou motoristickou soutěž Dakar, youtuber ATI nebo instagramová hvězda A.N.D.U.L.A.

Společnost Huawei rovněž k tomuto tématu a probíhající kampani #stalespolu natočila tematické video, které můžete zhlédnout na odkaze ZDE.

Více informací o samotné soutěži naleznete na Facebooku Huawei nebo na komunitním webu Huawei HuaFan.cz

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:05 úterý 5. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 18
  LOVE
 • 13
  OMG
 • 12
  SUPER
 • 12
  LOL
 • 11
  FAIL
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART