HRA O TRŮNY: Odhalení skutečného jména Jona Sněha a nejnovější trailer!

22. června 2017 10:26
Šestá série HBO fantasy seriálu Hra o trůny konečně zodpověděla dlouho spekulovanou otázku identity skutečných rodičů Jona Sněha (POZOR, následují spoilery ze šesté série)! Mrkni také na nejnovější trailer!

ČTI TAKÉ: 15 VĚCÍ, KTERÉ MUSÍTE VYZKOUŠET TOHLE LÉTO!

Jon Snow a Daenerys Targaryen

V desáté epizodě jsme se dozvěděli, že Jon Sníh není bastardem Neda Starka, ale synem jeho sestry Lyanny a Rhaegara Targaryena – takže je zároveň synovcem Daenerys. Je však Jon jeho skutečné jméno?

V poslední scéně poslední série Jona Snowa ubodali bratři z Noční hlídky.

Pro scénu, kdy umírající Lyanna šeptá poslední slova svému bratru Nedovi, neexistují žádné skutečné titulky. Někdo se však pokusil o odezírání ze rtů a následně na internetu zveřejnil, že řekla slovo „Jaehaerys.“

Jon Snow rozhodně patří k nejpopulárnějším postavám seriálu.

Příspěvek na Redditu s uniklým úryvkem z příštího čísla Empire Magazine zjevně toto jméno potvrzuje – Jaehaerys Targaryen. Oficiální to však není, protože HBO ani samotný Martin ještě nic nepotvrdili... zatím. Možná je to jen fanouškovská teorie, kterou nějaký nadšený redaktor zaměnil za skutečnost, každopádně to se brzy dozvíme!

Game Of Thrones

Na veškeré dotazy a žádosti o úryvky z nadcházejících Vichrů zimy G. R. R. Martin odpovídá tím, že již několik vzorků zveřejnil a četl, což zjevně nestačí. Dle jeho slov už tak zbývá jen jediný způsob, jakým se snaží uspokojit fanoušky – dokončenou knihou.

NOVÝ TRAILER - HRA O TRŮNY:

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:26 pátek 20. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 21
  LOVE
 • 14
  SUPER
 • 10
  WTF
 • 9
  LOL
 • 8
  OMG
 • 7
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART