Hra o trůny: Nová šokující fanouškovská teorie! Jon Snow zabije Daenerys!

20. září 2017 16:34
Jistě nejste sami, kdo je zvědavý, jak se podaří Jonovi a Dany ochránit svůj lid před Bílými chodci. Ale co když bude nutné, aby jeden z nich zemřel? Nová a vcelku složitá teorie dokonce předpovídá, že Jon možná bude muset zabít Daenerys!

ČTI TAKÉ: HRA O TRŮNY: SLAVNÍ HERCI A JEJICH LÁSKY V OPRAVDOVÉM ŽIVOTĚ! KDO S KÝM ŽIJE NEBO RANDÍ?

Jon Snow a Daenerys Targaryen

Na Redditu zveřejnil uživatel jménem Saravian post o tom, že Dlouhá noc skončila jakousi smlouvou. Azor Ahai, mýtická postava uctívačů ohně, ukončil konflikt probodnutím své vlastní ženy, která se poté stala Jinou. 

Vládla pak po jeho boku, aby byla obnovena rovnováha mezi živými a mrtvými. Tak vzniklo i přesvědčení, že totéž musí udělat Jon a Daenerys!

via GIPHY

Z vizí v Domu neumírajících víme, že Dany a Jon se vezmou a také se ví, že jejich láska byla takříkajíc naplněna. Osmašedesátitelý G. R. R. Martin však uvedl, že závěr příběhu bude „hořkosladký“. 

via GIPHY

Takže aby hrdinové tohoto příběhu uspěli, někdo důležitý a milovaný musí zemřít. Mezitím vznesl Beric Dondarrion (Richard Dormer) otázku, za jakým účelem byl Jon přiveden zpět k životu. Znepokojující, že? Už se těšíte na velké finále? No, ještě si budeme muset celkem pěknou chvíli počkat!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:34 čtvrtek 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 35
  OMG
 • 12
  FAIL
 • 10
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF
 • 8
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART