Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Horoskop na týden od 25. do 31. 10.: Býkům to skřípe v práci, Blížence čeká svatba

  25. října 2021 11:05
  Co si pro vás připravily hvězdy na poslední říjnový týden?

  Horoskop

  Na co se mohou jednotlivá znamení zvěrokruhu těšit a na co si dát naopak pozor v týdnu od 25. do 31. října?

  BERAN

  (21. 3. – 20. 4.)

  Budete se sice snažit všem kolem sebe pomoct, ale pozitivní reakce se od okolí nedostaví. Budou příliš zaměstnaní svými vlastními problémy. Vaše vztahy s rodinou se upevní a čeká vás nové přátelství a možná i nějaká ta cesta do zahraničí. Těšit se můžete na nový začátek a směr ve vašem životě. 

  Beran

  BÝK

  (21. 4. – 21. 5.)

  Usměje se na vás štěstí v oblasti financí a nových spoluprací. Ve stávajícím zaměstnání si dejte pozor na věci, které přímo nespadají pod vás, mohli byste se do toho zamotat a v nejhorším případě přijít o práci. 

  Býk

  BLÍŽENEC

  (21. 5. – 21. 6.)

  Je možné, že vaše plány, na které se aktuálně těšíte, něco zhatí a nevyjde to podle vašich představ. Dávejte si pozor na své zdraví. V oblasti partnerského života by se měly uklidnit veškeré neshody a možná přijde i žádost o ruku. 

  Blíženci

  RAK

  (22. 6. – 22. 7.)

  V práci se seznámíte s novými lidmi, kteří vám padnou do oka. Může z toho dokonce vzniknout nové přátelství. Dejte si pozor v oblasti financí, pokud se totiž rozhodnete investovat, můžete toho velmi litovat. 

  Rak

  LEV

  (23. 7. – 22. 8.)

  Jestli podnikáte, dejte si pozor, můžete se kvůli tomu dostat do tíživé finanční situace. Pokud jste ve vztahu, mohou se objevit myšlenky na potomka. Naopak pro pracující lvy je zde vidina možného povýšení. 

  Lev

  PANNA

  (23. 8. – 22. 9.)

  V práci se toho na vás tento týden bude valit hodně. Dejte si pozor na přepracování, protože by se mohlo neblaze projevit na vašem zdraví. Pokud jste single, dejte si pozor na osoby, které se ve vašem životě objeví, protože by vás mohly pouze zneužívat. 

  Panna

  VÁHY

  (23. 9. – 23. 10.)

  Hrozí hádka s rodinnými příslušníky a dětmi. Dejte si také pozor, aby vás někdo blízký nezneužíval, co se financí týče. Na ty, co jsou v mileneckém vztahu čeká zásadní zkouška, která vaše city prověří a vy zjistíte, zda to je skutečná láska nebo pouze románek. 

  Váhy

  ŠTÍR

  (24. 10. – 22. 11.)

  Konečně se dokážete postavit těm, kteří vás pořád považují za někoho, komu musí dávat rozumy v oblasti vašeho života. Zvládnete jim ukázat, že už jste dospělí a že o svém osudu zvládnete rozhodovat sami bez toho, aniž byste se museli měnit podle jejich představ. 

  Štír

  STŘELEC

  (23. 11. – 21. 12.)

  Tento týden vás čeká hodně cestování a návštěv. Je možné, že se po dlouhé době shledáte se vzdálenými příbuznými či lidmi, které jste neviděli už několik let. Zaměřte se sami na sebe a svůj vlastní čas a nenechte se o něj nikým okrádat. 

  Střelec

  KOZOROH

  (22. 12. – 20. 1.)

  Vyhýbejte se společenským akcím. Nemá cenu se tam objevit jen kvůli tomu, že tam jdou ostatní. Pokud jste single a seznámíte se s někým, budete zklamaní, protože se ukáže, že jste šlápli totálně vedle. 

  Kozoroh

  VODNÁŘ

  (21. 1. – 20. 2.)

  Bude toho na vás v práci moc, možná budete zápasit s pocitem vyhoření. Pokud byste uvažovali o tom, opustit práci, nedělejte to. Nakonec vše zvládnete a ocenění se dostaví. 

  Vodnář

  RYBY

  (21. 2. – 20. 3.)

  V práci si upevníte svou pozici a možná, že na vás bude čekat i povýšení. Sklidíte ovoce za všechnu tu dřinu, kterou jste v poslední době prokázali. Dejte si pozor, protože některé vaše chyby z minulosti by se vám mohly znovu připomenout. 

  Ryby

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:05 úterý 22. února 2022. Anketa je uzavřena.

  • 1
   SUPER
  • 1
   LOL
  • 1
   WTF
  • 1
   FAIL
  • 1
   OMG
  • 1
   LOVE

  Související