Holky z Fifth Harmony: „Ve čtyřech bez Camily je nám skvěle!“

14. dubna 2017 23:04
V prvním rozhovoru bez Camily Cabello holky z Fifth Harmony prozradily, že ve čtyřech se jim daří daleko lépe...

ČTI TAKÉ: Vin Diesel zavzpomínal na kolegu z Rychle a zběsile Paula Walkera: „Byl moje druhá polovina!“

Fifth Harmony.

Ally Brooke přiznala, že ve čtyřech jsou v naprosté pohodě. „Je to super, protože jsme na sebe navzájem napojené. Většinu věcí si dokážeme říct zcela otevřeně.

Snažíme se respektovat jedna druhou jak nejlépe umíme. Vzájemná komunikace je pro nás velmi důležitá,“ řekla Ally. Pátá členka Camila Cabello je před delší dobou totiž opustila.

It's @galore baby! Thank you so much for having us 

Příspěvek sdílený Ally Brooke (@allybrookeofficial),

Holky promluvily také o tom, jak těžké je najít normální vztah. Sláva jim prý často dost přitěžuje. To, že jsou známé, totiž kluky nutí chovat se nepřirozeně.

via GIPHY

Lauren Jauregui, která nedávno přiznala, že je bisexuálka, to vidí podobně. „Buď se ukáže, že ten kluk je skvělý, ale z nějaké důvodu to není ten pravý, nebo jsou to úplní tragédi. Nic mezi tím není. Někteří se přes nás chtějí dostat ke slávě, jiní si zase myslí, že jsme skvělá kořist,“ vysvětlila Lauren.

@lyndsayzmakeup ❤ @giannetos

Příspěvek sdílený laurenjauregui (@laurenjauregui),

Dinah Jane Hansen s holkama souhlasí. „Když na někoho narazím a přijde mi, že je roztomilý a okouzlující, mám dost problém. Často si totiž ti kluci začnou myslet: ‚Hm, ona mě chce‘. Stalo se mi to hodněkrát. Přitom jsem se snažila být jen přátelská a milá a nikoho jsem nebalila,“ přiznává Dinah.

it's been a long 2 days .. 

Příspěvek sdílený ♛DinahJane (@dinahjane97),

Čtvrtá členka skupiny Normani Kordei má opačný problém. „Když se mi někdo líbí, je mi líto, když nezavolá. Vždycky si říkám: ‚No tak! Vždyť jsem milá, tak kde je problém? Co je na mě špatného?‘“ říká Normani.

Dinah Jane na závěr připojila vzkaz pro všechny kluky: „Je to těžké. Kluci, my jen chceme, abyste za námi dokázali sebevědomě přijít a říct: ‚Ahoj, jak je?‘ Přesně takhle pomalu by se totiž mělo začínat.“

Holky z Fifth Harmony mají prostě starosti s kluky úplně stejné jako normální mladé slečny!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:04 sobota 12. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 80
  LOVE
 • 30
  WTF
 • 24
  LOL
 • 20
  OMG
 • 18
  SUPER
 • 18
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART