Hoď řeč s kapelou Platonic, která se dřív jmenovala M2E

11. září 2017 21:00
Do úterní Mixxxer show přijdou finalisté G2 Band Academy, kteří se přejmenovali z M2E na Platonic. Chat s nimi začíná v 15:05 tady.

ČTI TAKÉ: KBBA: KAPELA M2E PODEPSALA SMLOUVU S LABELEM, CHYSTÁ NOVÉ SINGLY I NÁZEV!

Platonic

Skupina Platonic vydala nový singl Tráva. Netradiční lovestory a chytlavá píseň ve svěží produkci rozhodně nezapře hitové ambice.

CHAT S KAPELOU PLATONIC ZAČÍNÁ V 15:05 ZDE.

Za videoklipem stojí respektovaný mladý tvůrce Radim Věžník a hlavní ženskou roli ztvárnila mladá herečka ze seriálu Bohéma – Lucie Vopatová.

Tihle čtyři muzikanti ze severní Moravy jsou spolu už dlouho. Poprvé se ale objevují jako Platonic. Název si změnili z M2E.

Platonic

„Singl Tráva vznikl zhruba před dvěma lety, ale dlouho zůstal ukrytý za zdmi naší zkušebny. Je o tom, že se lidé opouštějí kvůli chvilkovému pocitu, že je někde čeká něco, nebo někdo lepší. Uvěří tomu natolik, že pak slepě pálí mosty, přes které se později chtějí vracet tam, kde si dřív mysleli, že už není o co stát. Song jsme poprvé představili minulé léto na slovenském festivalu v Sebechlebech, kde jsme se setkali s velmi pozitivními reakcemi. Máme velkou radost, že se nyní dočkal také videoklipu a máme možnost jej představit dále,“ říká jeho autor David Piňos.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:00 úterý 9. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 125
  SUPER
 • 16
  LOVE
 • 11
  FAIL
 • 10
  LOL
 • 9
  OMG
 • 8
  WTF
Foto

B77a T15m84a34n

Super (y) kluci nejlepsi

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART