HOAXY O CHESTEROVĚ SMRTI SE STALY SMUTNOU REALITOU! KONEC LINKIN PARK?

21. července 2017 11:22
Na místě zpěváka Chestera Benningtona si neumíme představit nikoho jiného, kdo by ho mohl nahradit. Sebevražda frontmana Linkin Park je tak nejspíš i koncem celé kapely, která ovlivnila životy celé jedné generace...

ČTI TAKÉ: ZPĚVÁK GREEN DAY MÁ NOVOU KAPELU! V JAKÉM FILMU SE JEJICH AKTUÁLNÍ PÍSEŇ OBJEVÍ?

Chester Bennington

Když vyjížděli záchranáři k domu Chestera Benningtona poté, co jim jeden ze zaměstnanců, kteří se o dům starali zavolal, že našel zpěváka oběšeného s pomocí pásku na dveřích, mysleli si, že se jedná jen o další HOAX. Už v minulosti se totiž šířilo velké množství podobných hoaxů, které informovaly právě o smrti tohoto skvělého zpěváka.

Ještě po hodině si tak fanoušci nebyli jisti, zda je to pravda, a spekulovali (a hlavně doufali), že ne. První fotky policie a záchranářů ale přinesl server tmz.com a zpráva o dobrovolném odchodu frontmana Linkin Park se bohužel potvrdila...

HOAX

Linkin Park vydali v ten samý den - jen pouhé dvě hodiny předtím, než bylo nalezeno Chesterovo tělo - videoklip k songu „Talking To Myself“ z alba One More Light:

K nečekané smrti zpěváka, který měl s kapelou začít příští týden turné, se na sociálních sítích vyjádřila spousta celebrit i jeho šokovaných přátel. Budeš nám chybět, Chestere! Odpočívej v pokoji!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:22 sobota 18. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 106
  OMG
 • 25
  FAIL
 • 18
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 15
  WTF
 • 13
  LOL
Foto

R17u29d35a K87a43d84a87ň97k79a

klidně by mohli skončit, aspoň se jejich fanoušci vrátí do reality a nebudou v nebesích :-)

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART