Hledej pod víčky drinků Relax refrén písničky od Slzy!

27. října 2017 10:59
Relax pokračuje v uvádění speciálních edic ovocných drinků ve skleněných lahvičkách s trhacími uzávěry a hláškami pod nimi. Do obchodů aktuálně uvedl edici "SLZA" s podobiznami Petra Lexy a Lukáše Bundila! Hledej pod víčky jejich texty!

ČTI TAKÉ: POPRVÉ OD TRANSPLANTACE LEDVIN NA PÓDIU! SELENA GOMEZ SE PŘEDSTAVÍ V RÁMCI PŘEDÁVÁNÍ CEN!

Relax edice SLZA

S edicí SLZA je spojena spotřebitelská soutěž, v níž účastníci hledají pod víčky části refrénu hitovky Ani vody proud. Text je rozdělen na šest částí. Kdo najde všech šest víček, poskládá z nich refrén a nasdílí fotku víček na Instagramu s hashtagy #RelaxseSlzou a #TrhniSi, je ve hře o Meet&Greet lístky na koncert Slzy, telefony ASUS ZenFone Live nebo merchandise Slzy i Relaxu.

Více informací o soutěži se zájemci dozví na stránce: www.trhnisi.cz.

Digitální kampaň zahrnuje i tři hraná propagační videa pro YouTube a sociální sítě, která se natáčela společně se skupinou Slza.

Kampaň je podpořena reklamou na YouTube a dále na Facebooku a Instagramu značky, sociálních sítích skupiny Slza i partnerů. Kampaň pro Relax připravila agentura Friendly, která je podepsána také pod designem soutěžních etiket a víček drinků. Na scénářích videí se podíleli také členové skupiny Slza.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:59 sobota 24. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 26
  SUPER
 • 24
  LOL
 • 23
  WTF
 • 23
  FAIL
 • 17
  LOVE
 • 16
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART