Herec ze seriálu Upíří deníky vystoupí na koncertě v Praze! Budeme u toho!

24. listopadu 2017 13:21
Zajdeš se podívat? My rozhodně ano a natočíme pro tebe i rozhovor s tímhle sympaťákem!

ČTI TAKÉ: ANKETA: HUDEBNÍ NOVINKY TÝDNE! ODHLASUJ SI, KTEROU MÁME NA ÓČKU HRÁT NEJČASTĚJI!

The Vampire Diaries

Koncert amerického herce a hudebníka Michaela Malarkeyho se pro velký zájem přesouvá z NoD do většího prostoru klubu Roxy v Praze. Datum koncertu zůstává stejný - 27. listopad 2017. Již zakoupené vstupenky není potřeba vyměňovat a zůstávají platné. V prodeji jsou běžné vstupenky, VIP balíčky, jejichž součástí je i osobní setkání jsou vyprodané.

Michael Malarkey se proslavil rolí Enza v populárním americkém seriálu Upíří deníky. Početnou fanouškovskou základnu potěšilo nastartování kariéry také na hudebním poli.

Prvním krokem bylo EP Feed The Flames v roce 2014, o rok později pokračoval s EP Knots. V září tohoto roku vychází Malarkeyho dlouho očekávané debutové album, které dostalo název Mongrels.

The #UncomfortablyNumbMusicVideo is OUT! // There is nothing better than working with your friends. The amount of tenacity, love and artistry that @adamlovedaybrown and @imogenlovedaystyling (as well as the rest of the team, especially #BenLiddel for his work as DOP and being cool as a cucumber) put into this project was insane. We've been mates for many years now and finally getting to work together on something was truly life-affirming and magical. Just how this shit should be. I have been so humbled and moved by it all that I am unable to put how I feel into words....guys, you ever need anything I got you. Ride or die, ya Mongrels. On behalf of all three of us and the rest of the equally wonderful and hard-working team, we are proud to share Uncomfortably Numb with you. Link in the bio. Fire it up. : #BenPadfield

Příspěvek sdílený Michael Malarkey (@mkmalarkey),

Z něj jsme už mohli slyšet první ochutnávky - nejposlouchanější song Scars čítá jen na Spotify přes 400 tisíc přehrání.

Michael Malarkey - Scars (Official Audio):

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:21 sobota 24. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 55
  LOVE
 • 16
  WTF
 • 14
  SUPER
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART