Herec Brandon Flynn z 13 Reasons Why: Šikanovali mě, skončil jsem na prášcích!

3. května 2017 14:40
Brandon Flynn přiznal, že některá témata, která se řeší v seriálu 13 Reasons Why, jsou mu až bolestně blízká...

ČTI TAKÉ: Selena Gomez měla původně hrát hlavní roli Hannah v seriálu 13 Reasons Why!

13 Reasons Why

Brandon trpěl šikanou na základní škole. „Když jsem byla na základce, spoustě lidí vadilo, že hraju. Děti si myslely, že je to zženštilé. Podle nich bych měl dělat sport.

Brandon Flynn.

Často si kvůli tomu ze mě dělaly srandu. Bylo to těžké. Dostal jsem se do temného stínu, kdy jsem nechtěl být sám sebou a snažil jsem se být takový, jakého mě chtěli ostatní,“ svěřil se Brandon.

Safety patrol on duty  13 years ago

Příspěvek sdílený Brandon Flynn (@flynnagin11),

Herec se dostal do slepé uličky. „Snažil jsem se z toho dostat sám – naordinoval jsem si léky od psychiatra. Zamlčoval jsem o sobě pravdu, abych si to udělal lehčí,“ pokračoval Brandon.

Nejvíc ze seriálu prý tíhne k postavě Jessicy. „To, jak se vypořádává s ataky mi připomíná to, jak jsem s tím bojoval já na střední. Prostě jsem spoustu věcí ignoroval,“ vysvětlil Brandon. Jessica v seriálu propadne alkoholu a těžko se srovnává se svou situací.

„Je to forma sebeubližování. Nejste sami sebou a nežijete v pravdě. Tahle show mě donutila podívat na svět a moje vztahy otevřeným srdcem. Snažím se být milý k ostatním lidem, protože nikdy nevíte, co se v jejich životě zrovna děje,“ řekl Brandon.

via GIPHY

Po uveřejnění seriálu spousta lidí řeší, jestli by ho měli vidět děti a dospívající. Podle Brandona je to ale potřebná osvěta. „Spousta dětí neví, jak se obrátit na svoje rodiče, protože jim to rodiče neumožní.

Nevědí, jak se obrátit na svou školu, protože jim to jejich škola neumožní. Takže se zaseknou a přijde jim, že jsou všichni proti nim. Pamatuji si, jaké to je se v tomhle věku cítit jako nic,“ dodal Brandon.

Podle něj tedy seriál může pomoct a dodat lidem odvahu, aby mluvili o svých problémech!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:40 čtvrtek 31. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 155
  LOVE
 • 67
  SUPER
 • 21
  OMG
 • 20
  FAIL
 • 19
  WTF
 • 17
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART