Headlinery letošního Finlandia Mácháče budou Hardwell a Armin van Buuren!

30. července 2018 1:10
18. ročník největšího tanečního beach open air festivalu v ČR proběhne 24. a 25. srpna u Máchova jezera. Poprvé se v ČR představí v rámci jednoho festivalu Hardwell a Armin van Buuren.

ČTI TAKÉ: DWAYNE ROCK JOHNSON UKÁZAL KŘEHKOU STRÁNKU! DOVÁDĚL S DCEROU!

Mácháč

Line-up doplní další zahraniční vystupující jako Kura, Orjan Nilsen, Mike Williams, Kill The Buzz a přední domácí djs. Nenechte si ujít nejsilnější line-up v historii festivalu! 

HARDWEL 

Rodák z Bredy patří mezi ikony taneční scény a k nejprogresivnějším umělcům v hudebním byznysu vůbec. Během šesti let, které uběhly od jeho poslední návštěvy v ČR, stihl dvakrát usednout na trůn pro nejpopulárnějšího dje planety dle ankety DJ Mag top 100 DJs, posunout svůj label Revealed Recordings mezi nejvlivnější hudební platformy na scéně, vymyslet a realizovat několik vlastních koncertních show a konceptů (I Am Hardwell, Revealed Bus Tour, World’s Biggest Guestlist…) a v neposlední řadě pomohl v začátcích mnoha novým talentům (Dyro, Dannic, Thomas Newson, Kaaze, Henry Fong…). Zároveň od roku 2011 pravidelně vysílá nejpopulárnější radio show s názvem Hardwell On Air. 

ARMIN VAN BUUREN 

Největší postava světové trancové scény a pětinásobný vítěz ankety DJ Mag Top 100 Djs, Armin van Buuren, bude hlavní hvězdou sobotního programu. Těžko byste hledali osobnost, která přispěla k popularizaci trancu takovou měrou, jako právě holandský dj a producent Armin van Buuren, který se během dvacetileté kariéry vypracoval k absolutnímu vrcholu. Taneční hudba je pro něj životním stylem a vášeň, kterou promítá nejen do vlastní tvorby, ale také do svých projektů jako Armin Only nebo A State Of Trance tour, kterými povýšil běžná vystoupení na velkolepou show. On sám se stal velmi rychle synonymem pro hudební perfekcionismus, vzorem pro mnoho producentů a v neposlední řadě průkopníkem a inovátorem hudebního marketingu. 

Vstupenky zakoupíte exkluzivně v síti Ticketmaster (dříve Ticketpro). www.festival-machac.cz

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:10 úterý 27. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 15
  OMG
 • 12
  SUPER
 • 11
  LOVE
 • 10
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 7
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART