Hashtag #RIPSELENA vyděsil fanoušky po celém světě!

4. dubna 2017 8:11
Bylo jí teprve 23 let, ale její památka tu zůstane navždy v podobě mnoha skvělých písniček.

ČTI TAKÉ: GIGI HADID ZVEŘEJNILA FOTKU S OSTŘÍHANÝMI VLASY! HLASUJ, JAK JÍ TO VÍC SLUŠÍ!

Selena Gomez / Selena Quintanilla-Pérez

Před několika dny celosvětově trendoval hashtag #RIPSelena, což vyděsilo miliony fanoušků, kteří netušili, že se jedná o zpěvačku Selenu Quintanillu-Pérez, známou jen jako Selena, což byla byla americká zpěvačka a podnikatelka hispánského původu, označována za Královnu Tejano hudby.

Své první album vydala už ve dvanácti letech. Ve věku 23 let byla 31. března 1995 bohužel zastřelena prezidentkou svého fanklubu Yolandou Saldívar.

Selena a Tupac

V roce 1997 společnost Warner Bros. uvedla film Selena s Jennifer Lopez v hlavní roli, o jejím životním příběhu. V červnu 2006 bylo otevřeno k její památce muzeum Mirador v texaském městečku Corpus Christi a před ním postavena bronzová socha v životní velikosti.

Selena

Hashtag byl tedy vzpomínkou na tuto slavnou zpěvačku a výročí jejího úmrtí. Seleny Gomez se tedy zkratka RIP netýkala, ale přece jen mají s „druhou Selenou“ něco společného.

Jak Sel prozradila v jednom z rozhovorů, rodiče ji po této slavné zpěvačce pojmenovali! „Původně jsem měla být Priscilla, ale jméno mi vyfoukla sestřenice, protože se narodila o pár měsíců dřív!“ No vida... Nic není náhoda!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:11 středa 2. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 99
  OMG
 • 35
  FAIL
 • 33
  LOL
 • 33
  WTF
 • 25
  LOVE
 • 23
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART