Harry Styles už není s Tess Ward? Využívala ho tahle holka jen pro svojí slávu?

22. června 2017 12:36
Je Harry Styles zase volný? Rozešel se s Tess nebo mají jen pauzu?

ČTI TAKÉ: HRA O TRŮNY: Odhalení skutečného jména Jona Sněha a nejnovější trailer!

Harry Styles / Tess Ward

Zpěvák Harry Styles začal chodit s úspěšnou food blogerkou Tess Ward během května. Nikdo sice netušil, jak a kdy se tihle dva přesně dali dohromady, ale byli spolu několikrát viděni v Harryho autě a na různých akcích.

Všichni fanoušci chtěli okamžitě vědět, jak se tihle dva dali dohromady a pátrali po všech detailech jejich vztahu. Tess si ale musela svůj Instagram dát jako soukromý, protože jí chodilo spoustu zpráv a ne všechny byly zdaleka pozitivní. Nyní to ale vypadá, že jak rychle jejich láska vzešla, tak tak rychle zase vyhasla!

/ / MORE.TOUR / /

Příspěvek sdílel uživatel @harrystyles,

Harry aktuálně propaguje svůj nový film Dunkirk a své sólové turné, které se rozběhne v následujících měsících. „Tess to respektuje, Harryho miluje a samozřejmě taky dost miluje i veškerou pozornost, kterou díky Harrymu má,“ svěřil se zdroj z blízkosti páru. A vypadá to, že přesně tohle Harry zjistil... Že ho Tess tak trochu využila pro svou vlastní prezentaci.

Pár se spolu už prakticky vůbec neobjevuje a je dost možné, že Harry je opět volný. Ale máme pro vás špatnou zprávu, nevypadá to, že by zpěvák teď toužil po vážném vztahu. Ale co my víme... Třeba se na některou fanynku usměje štěstí!

Life is always an adventure with you in it. The happiest of birthdays to you ma belle @emmahoareau 

Příspěvek sdílený Tess Ward (@tessward),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:36 pátek 20. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 57
  WTF
 • 27
  LOVE
 • 24
  SUPER
 • 19
  LOL
 • 18
  OMG
 • 11
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART