Harry Styles: „Před randěním má přednost muzika!“

7. dubna 2017 12:41
Harry Styles dlouho nerandil a jen tak se na to nechystá...

ČTI TAKÉ: „Píšu song pro někoho hodně speciálního,“ prozradil Cameron Dallas!

Harry Styles

Zpěvák Harry Styles (23) má za sebou řadu známých i neznámých ex, nějakou dobu tvořil pár například s Taylor Swift, Carou Delevingne nebo Kendall Jenner.

Harry Styles s ex Kendall Jenner

Teď idol milionů fanynek prohlásil, že randění musí počkat, protože se naplno věnuje svému sólovému albu.

Nedávno představil první single Sign of the Times:

„Dlouho jsem s nikým nerandil ani nechodil, protože jsem byl mimo kvůli natáčení filmu (Dunkirk). Pak jsem zase pracoval na svém albu. Ještě mám ale snad docela čas,“ řekl se smíchem Harry v BBC Radio 1 Breakfast Show.

via GIPHY

Oproti předchozím vztahům se chce Harry nově vyvarovat googlení holek předtím, než s nimi vyrazí na rande. „Dřív jsem si každou holku nejdřív našel na netu. Ale už to dělat nebudu. Člověk si zbytečně vytváří předsudky,“ přiznal Harry.

Harry Styles

Zpěvák se taky zmínil o Adele. „Trošku jsme se spolu bavili, zná dobře lidi, s kterými jsem psal hudbu. Ale nedala mi žádné rady, líbí se mi, jak dělá to, co dělá.

Myslím, že je výborným příkladem pro všechny, je báječná, je opravdu nejlepší. Je odlišná od ostatních zpěvaček a v tom je její jedinečnost,“ básnil Harry.

via GIPHY

Adele dokonce vymyslela originální dárek k jeho 21. narozeninám - svou desku 21. A připojila i přání: „Ve 21 letech jsem dělala docela dobré věci, tak hodně štěstí!“ Harry z toho byl prý úplně mimo! :)

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:41 sobota 5. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 334
  LOVE
 • 37
  LOL
 • 29
  SUPER
 • 23
  FAIL
 • 22
  OMG
 • 20
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART