„Harry Potter“ Daniel Radcliffe se zastal Johnyho Deppa! Co se stalo?

15. ledna 2018 13:04
Daniel Radcliffe bránil svého hereckého kolegu Johnyho Deppa!

ČTI TAKÉ: „Hermiona“ Emma Watson předvedla nový účes s ofinou! Jak jí to sluší? Hlasuj!

Daniel Radliffe a Johny Depp

Hollywoodem hýbe sexuální zneužívání stovek žen a v mecce filmového průmyslu se už delší dobu nemluví prakticky o ničem jiném. Kevin Spacey z něj byl rovněž obviněn a kvůli kauze se díky tomu musel přetočit film Všechny prachy světa, kde hrál jednu z hlavních rolí o kterou přišel.

Fantastická zvířata

V podobné situaci se nyní objevil i Johny Depp, který byl obviněn svou bývalou ženou Amber Heard za domácí násilí. Fanoušci filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny požadovali po spisovatelce J.K.Rowling, aby přesadila spolu s režisérem roli Gellerta Grindelwalda, kterého hraje právě Depp. Byli přesvědčeni, že to lze a případ Kevina Spaceyho je toho důkazem.

via GIPHY

„Na základě mého a režisérova rozhodnutí jsme se rozhodli film vysílat s tím samým castingem, který byl stanoven od začátku. Jsme velmi rádi, že ve filmu zůstal i Johny,“ vyjádřila se ke kauze sama spisovatelka. 

S jejím rozhodnutím souhlasí i Daniel Radcliffe, který je nezapomenutelný svou rolí Harryho Pottera: „Chápu, proč se nás lidé snaží přemluvit, aby byl Johny přeobsazen, ale je to divná věc. Žádné násilí, ani obtěžování samozřejmě nesmí být tolerováno a to ani pokud jste slavný, ale já Johnymu věřím,“ vysvětlil herec, který nyní září ve filmu Ztracen v džungli.

ČTI TAKÉ: Super kvíz! Jak dobře znáš ÓČKO? Vyzkoušej náš kvíz!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:04 úterý 15. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 87
  SUPER
 • 52
  LOVE
 • 27
  OMG
 • 21
  LOL
 • 16
  WTF
 • 16
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART