Hailey Baldwin promluvila o negativních reakcích na zásnuby s Justinem!

4. září 2018 12:30
Ne všichni fanoušci mají ze zásnub Justina Biebera (24) a Hailey Baldwin (21) radost! Modelka se v nedávném rozhovoru vyslovila, jak negativní reakce okolí zvládá!
Kvíz

Dalo se to čekat! Justin Bieber (24) patří mezi největší hudební idoly současnosti, jeho zásnuby tak logicky museli vzbudit nějaké negativní reakce. Navíc řada fanoušků zbožňovala Jelenu! Tedy když Jistin tvořil pár se zpěvačkou Selenou Gomez (26).

To už je ale minulost. Justin se na začátku léta zasnoubil s modelkou Hailey Baldwin (21) a zdá se, že to myslí skutečně vážně! Na svůj Instagram jí napsal jedno z nejkrásnějších milostných vyznání, jaká jste kdy četli. A na svém rozhodnutí stát se jejím manželem zřejmě nic nezmění.

7 DIVNÝCH VĚCÍ OKOLO ZÁSNUB JUSTINA A HAILEY! OPRAVDU TO MYSLÍ VÁŽNĚ?

Nicméně, řada fanoušků to stále nemůže skousnout. Justinovi a hlavně Hailey píšou na sítě řadu negativních komentářů typu „Selena je o tolik lepší než ty!“

Hailey a Justin možná budou tři

Co si budeme nalhávat, to si žádná holka o expřítelkyni svého snoubence nechce přečíst! V rozhovoru pro australský časopis Stellar se Hailey Baldwin k celé situaci poprvé vyjádřila.

KVÍZ ZAMILOVANÉ FILMY: POZNÁŠ 30 ROMANTICKÝCH FILMŮ PODLE OBRÁZKU?

Modelka řekla, že  je ze zásnub mimořádně nadšená a negativitu ze strany fanoušků se snaží ignorovat. „Nemyslím si, že mě to nějak zasahuje. Naučila jsem se zkrátka negativní komentáře a reakce co nejvíce ignorovat. Nechci si nechat zkazit tohle krásné období života.“ 

Justin & Hailey

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:30 středa 2. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 81
  LOVE
 • 50
  WTF
 • 36
  OMG
 • 29
  LOL
 • 28
  FAIL
 • 23
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART