Hailee Steinfeld umí překvapit! Víš všechno o téhle krásné herečce?

30. prosince 2017 11:05
Hailee Steinfeld se na scéně objevila už v roce 2010 s Matten Damonem a od té doby její hvězdou stoupá vzhůru. My pro tebe máme několik zajímavostí o téhle krásce.

ČTI TAKÉ: Plus size modelka se nechala fotit jako Gigi Hadid. Obě vypadají dokonale!

Hailee Steinfeld

1. Měla velké ambice už odmalička

Hailee se narodial v Los Angeles a svou hereckou kariéru započala už ve svých osmi letech a herectví se chtěla věnovat naplno, přestože se její rozhodnutí moc nelíbilo rodičům. Pak ale přeci jen Hailee povolili. „My se nikdy nezastavíme, dokud nedosáhneme toho, co cheme,“ přiznala herečka v rozhovoru, co má společného se svou matkou.

HAPPY HALLOWEEN MY LOVES 嵐

A post shared by hailee steinfeld (@haileesteinfeld) on

2. Byla nominovaná na Oscara

Hailee vyhrála konkurz na Mattie Ross z 150 000 mladých dívek ve filmu Opravdová kuráž, kde se vedle ní objevil i Jeffe Bridges či Matt Damon. Tehdy jí bylo třináct a už v takhle mladém věku zapůsobila na filmové kritiky. „Byla to velmi těžká role a Hailee jí zvládla bravůrně,“ řekl o ní Bridges, který také ocenil její velkou profesionalitu. Filmová akademie jí za tuto roli nominovala na Oscara v kategorii Nejlepší herečka, kde se vedle ní objevila například Jodie Foster. Přestože sošku nevyhrála, pro třináctiletou holku to není špatné.

3. Stala se tváří Miu Miu od Prady

Teprve ve čtrnácti letech se stala tváří značky Prada, přesněji její odnože Miu Miu, která je určena pro náctileté. „Ona je neskutečně stylovou hvězdou,“ tvrdila o herečce mluvčí slavné značky.

4. Je hrdým členem týmu Taylor Swift

Je velkou kamarádkou s Taylor Swift, přestože mnoho lidí jejich přátelství rádo zpochybňuje. „Myslím, že Taylor udělala neskutečnou práci a jsem ráda, že světu ukázala, kdo doopravdy je,“ svěřila se herečka například o klipu Bad Blood, kde si i zahrála. Hailee natáčení popsala, jako skvělý den s přáteli.

Taylor Swift - Bad Blood ft. Kendrick Lamar

5. Proslavil ji film Pitch Perfect

V roce 2012 přišel do kin úspěšný film Pitch Perfect, který vydělal 115 milionů po celém světě a udělal hvězdu nejen z Hailee, ale i z Anny Kendrick. Vzhledem k tomu, že film měl rozpočet pouze 17 milionů, bylo jasné, že pokračování bude velmi brzo. Mnoho lidí ale tvrdilo, že hudebně je na tom nejlépe právě Hailee a vůdcem celé skupiny zpěvaček by měla být ona a ne Anna. Holky jsou ale velké kamarádky, takže je jasné, že závist a rivalita mezi nima rozhodně nehrozí.

6. Uspěla i jako sólová zpěvačka

Hailee se ale rozhodla, že nebude známá jen jako zpívající herečka a vydala singl Love Yourself, a přestože se v hitparádě Billboard Hot 100 dostal na třicátou pozici, ne všichni fanoušci z něj byli nadšení. Tvrdili, že je příliš sexuálně otevřený. „Píseň má opravdu velké poselství o soběstatečnosti a pokud v tom vidíte něco jiného, je to vlastně totéž,“ vysvětlila herečka tajemně.

Hailee Steinfeld - Love Myself

7. Studovala střední školu doma

Přestože Hailee se kvůli herecké kariéře rozhodla, že bude studovat střední školu doma, maturitu a následný večírek si rozhodně nenechala ujít. Hailee pozvala na večírek u sebe doma k ukončení školy několik slavných jmen, nechyběla například Kylie Jenner, Alli Simpson či Ally Broke a další. „Děkuji všem svým přátelům za  nejlepší noc svého života,“ napsala poté Hailee na svůj Instagram.

8. Herectví měla přednost před zpěvem 

Hailee měla slušeně našlápnuto na hudební kariéru, ale nakonec dala přednost hraní. „Moje hudba se bohužel stala v podstatě vedlejším projektem, přestože jsem vydala debutové EP. Hraní měla prostě přednost,“ svěřila se časopisu Glamour. Její debutové písně se zaměřoval především na hledání vlastní identity a na šikanu. 

Ladíme 3

9. Uspěla i v dalších projektech

V roce 2016 získala Hailee největší ovace za film The Edge of Seventeen, kde ztvárnila nešťastnou vysokoškolačku Nadine. Vzhledem k tomu, že herečce bylo stejně jako její postavě, bylo její pojetí velmi realistické. Dokonce za roli byla nominovaná na Zlatý Glóbus a kritiky nešetřily chválou. 

10. Podporuje charitu 

Hailee ráda podporuje různé charitativní organizace. V roce 2017 uvedla značka MISSION za podprou Hailee trička z jejíchž prodeje šlo pět dolarů na podporu dětské nemocnice v Los Angeles. „Dlouho jsem sledovala úžasnou práci všech sester a lékařů v dětské nemocnici v Los Angeles, která poskytuje péči dětem a jejich rodinám v nouzi. Jsem ráda, že mohu tuto věc podpořit, protože děti jsou velmi inspirativní,“ svěřila se dojatě herečka. 

ČTI TAKÉ: Nebudou spolu ani na Silvestra! S kým oslaví Selena Gomez nový rok a proč s ní nebude Justin?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:05 neděle 29. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 34
  LOVE
 • 22
  OMG
 • 17
  SUPER
 • 16
  LOL
 • 15
  WTF
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART