Grumpy cat Loki! Co baví tuhle nevrlou a neustále naštvanou kočku?

17. dubna 2018 10:14
Některé kočky nás baví, i přestože ony se tváří přesně opačně. Tak jako Loki.

ČTI TAKÉ:  MAJITELKA SLAVNÉ GRUMPY CAT VYSOUDILA 700 000 DOLARŮ!

Grumpy cat

Některá zvířata jsou roztomilá, chlupatá a krásná. Některá zase vypadají, že vás chtějí pohledem zabít a tváří se neustále naštvaně. Přesně tak vypadá i Loki, kočka rasy Sphynx, která se neustále tváří nevrle, a proto si vysloužila přezdívku grumpy cat. Žije v Brooklynu v New Yorku a její rodina jí naprosto miluje. 

KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA ZVÍŘATA! ROZTOMILOST NADE VŠE!

Loki má více osobnosti a energie než jakékoliv jiné zvíře, jaké jsem kdy potkala,“ svěřila se Sára, její majitelka. „Jsme nejlepší přátelé,“ dodává. Loki přišla do života své lidské rodiny den před Halloweenem v roce 2014 a byla to dokonalá náhoda, protože přítel Sáry, Brent je alergický na kočky. To u Loki ale nehrozí, protože nemá srst.

 „Je neuvěřitelně laskavá, mazlivá a upovídaná. Miluje škrábání na břiše, kuřecí maso a míchaná vajíčka,“ směje se Sára. Krátce poté, co kočička přišla do rodiny, založili jí její páníčci Instagram, který se rychle rozrostl o tisíce sledovatelů. 

Baví je její neustále naštvaný výraz a jedinečný vzhled. „Zvířata mají sílu léčit a my jsme neskutečně vděčný za její přítomnost a loajalitu. Ona je opravdu jedinečná,“ uzavírá Sára. 

ČTI TAKÉ:  GRUMPY CAT: HVĚZDA INSTAGRAMU MERLIN! SEZNAM SE S NAŠTVANÝM KOCOUREM!

ČTI TAKÉ:  VYPADAL JAKO ĎÁBEL! PES FRODO ZAŽIL ZÁZRAK A VYPADÁ ÚŽASNĚ!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:14 středa 15. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 16
  LOL
 • 12
  SUPER
 • 12
  OMG
 • 12
  LOVE
 • 10
  WTF
 • 10
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART