Kylie Jenner porodila holčičku! Proč se rozhodla nic neprozrazovat?

5. února 2018 12:13
Velká gratulace míří za Kylie Jenner! 1. února porodila holčičku!

ČTI TAKÉ:  ŠOK PRO FANOUŠKY! ZA ZACA EFRONA ZPÍVAL V MUZIKÁLU ZE STŘEDNÍ NĚKDO JINÝ!

Kylie Jenner porodila holčičku

Kylie Jenner porodila holčičku

Kylie Jenner je hvězda reality show, make-up guru a teď dokonce i máma. Dvacetiletá modelka nedávno porodila své první dítě svému příteli Travisi Scottovi. Jméno holčičky ale dosud nezveřejnili. 

O těhotenství Kylie Jenner se spekulovalo od září loňského roku a v posledních měsících modelka vůbec nevycházela z domu. Kylie své těhotenství ale nikdy oficiálně nepotvrdila a dávala si sakra pozor, aby ji nikdo v pokročilém stádiu těhotenství s obřím břichem nevyfotil. 


„Je mi velice líto, že jsem vám nic neřekla. Chápu, že jste zvyklí na to, že vás o všem informuji. Mé těhotenství byla ale věc, o kterém jsem nechtěla mluvit před celým světem. Věděla jsem, že se na tuto roli života musím připravit bez stresu a jak nejlépe dovedu. Věděla jsem, že mé dítě bude cítit každý každou emoci, takže jsem se rozhodla pro svůj malý život nic neříkat,“
napsala Kylie v neděli na svůj Instagram. 

KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA SERIÁLY! STAL SE Z TEBE ZÁVISLÁK ZÁVI-ZÁVI-ZÁVISLÁK?

„Těhotenství je nejkrásnější, nejsilnější a život měnící zkušenost, která v mém životě chyběla. Oceňuji své přátele a především mou rodinu, že mi co nejvíce pomohla v tomto výjimečném období života. Moje krásná a zdravá holčička přišla na svět 1. února a nemohla jsem se dočkat až se o toto štěstí podělím s vámi. Děkuji všem za pochopení,“ dodala.

♥️

Příspěvek sdílený Kylie (@kyliejenner),

V nemocnici, kam Kylie přijali minulý týden, ji podporovala její matka Kris Jenner, přítel Travis, sestra Kim Kardashian a její nejlepší kamarádka, modelka Jordyn Woods. „Jsem tak šťastný a neustále jí opakuji: Tady táta, tady táta,“ napsal na své sociální sítě šťastný tatínek. 

Kylie byla prý kvůli porodu velmi nervózní a už počítala minuty ke chvíli, kdy nastane velký den D. Kylie sice byla nervózní, ale i nadšená z toho, že bude matkou. Velmi užitečnou mladé mamince byla její matka, která jí poskytla cenné a užitečné rady. „Kylie byla nervózní kvůli porodu, ale její sestry a matka ji velmi pomáhaly a radily jí, co má přesně očekávat,“ tvrdil zdroj z okolí modelky.

Kylie si splnila sen, protože o tom, že se chce stát matkou a odstěhovat se s rodinou na venkov, už mluvila docela dlouho. „Ráda bych měla rodinu a postavila si dům s farmou někde na venkově v Malibu. Budu mít svoje děti a vyhodím telefon,“ svěřila se v roce 2015. 

„Opravdu chci mít rodinu a zvířata a žít na farmě,“ dodala. Moc gratulujeme a přejeme oběma holkám hlavně zdraví!

ČTI TAKÉ:  PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY: JEN PÁR DNÍ DO PREMIÉRY! VELKÁ FOTOGALERIE!

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner a její rty jsou pověstné.

Kylie Jenner má novou kolekci kosmetiky.y

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:13 úterý 5. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 97
  LOVE
 • 17
  WTF
 • 15
  LOL
 • 15
  OMG
 • 13
  SUPER
 • 11
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART