Gratulujeme! Herec Dwayne „Rock“ Johnson má třetí dceru!

24. dubna 2018 11:47
Oblíbený herec má důvod k radosti. Narodila se mu dcera.

ČTI TAKÉ:  KDO BY TO BYL ŘEKL? DWAYNE „THE ROCK“ JOHNSON BOJOVAL ROKY S DEPRESÍ!

Dwayne má dceru

Silní muži potřebují vedle sebe křehké ženy. Tohohle hesla se zřejmě drží i herec Dwayne „Rock“ Johnson, který na svět přivítal dceru. „Tia Gia Johnson přišla na svět jako síla přírody. Máma Lauren Hashian byla jako pravá rocková hvězda,“ napsal herec k fotce s novorozenou dcerou.

KVÍZ O FILMECH: VYZNÁŠ SE V SOUČASNÝCH I MINULÝCH SNÍMCÍCH? UKAŽ SE!

Dwayne a Lauren mají spolu už dceru Jasmine, které jsou dva roky. Z předchozího vztahu má Rock ještě šestnáctiletou dceru Simone. Hercovi jdou zkrátka zřejmě dcery. Gratulace a ať jsou všichni zdraví!

ČTI TAKÉ:  TOP 5 FILMŮ DWAYNE JOHNSONA! KDE TĚ NEJVÍC BAVÍ?

Skin to skin. Our mana. Blessed and proud to bring another strong girl into this world. Tiana Gia Johnson came into this world like a force of nature and Mama @laurenhashianofficial labored and delivered like a true rockstar. I was raised and surrounded by strong, loving women all my life, but after participating in baby Tia’s delivery, it’s hard to express the new level of love, respect and admiration I have for @laurenhashianofficial and all mamas and women out there. Word to the wise gentlemen, it’s critical to be by your lady’s head when she’s delivering, being as supportive as you can.. holding hands, holding legs, whatever you can do. But, if you really want to understand the single most powerful and primal moment life will ever offer - watch your child being born. Its a life changer and the respect and admiration you have for a woman, will forever be boundless. And to my third and youngest daughter, Tiana Gia - like I did when your two older sisters Simone Alexandra and Jasmine Lia were born, you have my word, I’ll love, protect, guide and make ya laugh for the rest of my life. Your crazy dad has many responsibilities and wears many hats in this big ol’ world, but being your dad will always be the one I’m most proud to wear. Oh and one more thing.. you’re gonna love rollin’ in daddy’s pick up truck. #TianaGiaJohnson #3rdDaughter #BlessesAndGratefulMan #ImInTROUBLE

Příspěvek sdílený therock (@therock),

Dwayne Johnson a Vin Diesel

Dwayne Johnson bude opět otcem.

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson zachránil život malému chlapci.

Dwayne Johnson v nové reklamě na Siri

Zac Efron, Jon Bass, Dwayne Johnson

Baywatch (2017)

ČTI TAKÉ: #UNFOLLOWKAZMA: PŘIJDE LEOŠ MAREŠ DÍKY KAZMOVĚ NECHUTNÉMU PODRAZU O FERARRI?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:47 středa 22. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 16
  LOVE
 • 9
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 9
  FAIL
 • 9
  OMG
 • 8
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART