Buďte v roce 2024 fit! S předsevzetím pomohou chytré hodinky Garmin

15. prosince 2023 8:23
Spolu s Vánocemi a Novým rokem přicházejí také nová předsevzetí - víc chodit, začít běhat, shodit nějaká kila, lépe spát, zdravě jíst, zkrátka zlepšit svůj životní styl. Chytré hodinky mohou být tím správným parťákem k plnění těchti předsevzetí. Poradí s tréninkem a jeho nastavením, pomohou s motivací k pohybu, zvýšením kondice a pochopením celkového fungování vašeho těla.
chytré hodinky Garmin Vívoactive 5

Garmin Vívoactive 5 i Venu 3 jsou elegantní, chytré GPS hodinky s všestranným sportovním a fitness využitím, vysoce zářivým, jasným AMOLED displejem a vyváženou kombinací sportovních, zdravotních a chytrých funkcí. Venu 3 nabízejí také možnost bluetooth telefonování. Změří a zaznamenají běh, jízdu na kole, plavání, posilování, golf a řadu dalších sportů. Je možné s nimi bezkontaktně zaplatit nebo přehrávat hudbu z hodinek přímo do sluchátek.

Hodinky GARMIN

Ze zdravotních funkcí si oblíbíte funkci Body Battery sledující poměr mezi zátěží a regenerací vašeho těla nebo pokročilého spánkové průvodce s určením spánkového deficitu a radami, jak spánek zlepšit. Jsou kompatibilní s Android i iOS telefony a mají skvělou výdrž, až 11/14 dní v režimu chytrých hodinek.

Tak neváhejte a řekněte si o ně Ježíškovi!

Cena od 7190 Kč, www.garmin.cz

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:23 sobota 13. dubna 2024. Anketa je uzavřena.

 • 48
  LOVE
 • 38
  WTF
 • 21
  SUPER
 • 21
  LOL
 • 21
  OMG
 • 20
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART