G2 BAND ACADEMY: LASKáči předělali hitovku od kapely Kryštof za pouhé tři hodiny!

13. července 2016 14:59
Majkláč vybral pro kluky z kapely LASK jeden z nej hitů od Kryštofů.

Kapela se poté okamžitě odebrala do zkušebny, protože stopky začaly nemilosrdně odpočítávat 180 minut, během kterých museli kluci zvládnout text i kompletní aranžmá. Zhruba v půlce jejich snažení je přišel Majkláč povzbudit a dodal pár rad jak song dokončit, aby to nebyla jen suchá přehrávka cizího songu.

Novou epizodu ze Zkušeben Praha sleduj ve čtvrtek 15:50, v pátek od 10:00 a v neděli v 9:00. Celý song si můžeš poslechnout v neděli odpoledne v pořadu YouCover a porovnat přímo s originálem.

KAPELA LASK PLNÍ DALŠÍ ÚKOL G2 BAND ACADEMY

Vytvořit předělávku hitu je čtvrtá výzva v projektu G2 Band Academy. Začínající kapely si coververzí nejen vyzkouší hudební tvorbu v daných podmínkách, ale když se výsledek podaří, mají šanci obohatit svůj zatím nevelký repertoár a zároveň oslovit nové fanoušky.

Příští týden bude čekat punkáče M2E hit Toulavá a na konci července předělá Naděje Nafrňenou.

VIDEO: Podívej se exkluzivně na ukázky předělávek!

Jak se LASKáčům jejich verze Ty a já podaří, zhodnotil náš další host David Koller, který dle svých slov také začínal na coverech se skupinou Jasná páka. Jeho kompletní feedback odvysílá ÓČKO 4. srpna. Kapela s nej coverem získá další prostředky do rozpočtu na nahrání vlastního singlu a klipu, což budou stěžejní momenty celého projektu G2 Band Academy.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:59 čtvrtek 10. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • 51
  FAIL
 • 31
  LOVE
 • 23
  SUPER
 • 12
  LOL
 • 10
  WTF
 • 6
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART