Fotoreport: Rock for Churchill 2017. Irie Révoltés se loučili ve velkém stylu!

1. září 2017 11:50
Irie Révoltés po 16 letech oznámili konec své kariéry. První česká rozlučka, ta festivalová, proběhla na Rock for Churchill. Ústřední bratrská dvojka Mal Élevé a Carlito jako obvykle lámala rekordy ve skocích do výšky. A energie se z show heidelberské zase dala ždímat na litry.

ČTI TAKÉ: CO JE TO ZA SONG? JAKÉ APPKY KROMĚ SHAZAMU POUŽÍVÁME K ROZPOZNÁVÁNÍ HUDBY?

Rock for Churchill 2017

Irie Révoltés jsou v Česku jako doma. Poprvé tu vystoupili v roce 2005 na památném koncertu v klubu Matrix a od té doby u nás koncertují skoro každý rok. Někdy i dvakrát. Jejich předposlední zastávkou byl festival Rock for Churchill.

Mrkni i na fotky z minulého ročníku festivalu! FOTOREPORT: 17. ROCK FOR CHURCHILL ROZPARÁDIL BEATBOXER DUB FX I BRITŠTÍ MODESTEP!

Rock for Churchill 2017

Irie Révoltés svou show odstartovali písničkou Ruhe vor dem Sturm, otvírákem z poslední desky. A od té doby se v podstatě nezastavili. Největší vřavu v publiku podle očekávání vyvolaly osvědčené hitovky v čele s Rebelles, Travailler, Allez!, Merci nebo Antifaschist.

Rock for Churchill 2017

Závěrečný kousek Explosion byl pak opravdovou explozí... Poslední český koncert Irie Révoltés odehrají 20. listopadu ve Velké Lucerně. A kdo byl na Rock for Churchill, ten určitě dorazí i tam...

Rock for Churchill 2017

Ve fotogalerii najdete i další hvězdy prvního festivalového dne - rozdivočelé Skyline, beztížné Priessnitz, belgické Triggerfinger... A nechybí ani jedni hodně speciální návštěvníci :-)

Rock for Churchill 2017

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:50 sobota 30. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 12
  WTF
 • 12
  OMG
 • 11
  SUPER
 • 11
  FAIL
 • 8
  LOVE
 • 6
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART