Fotbalista jako táta z něj nebude! Brooklyn Beckham vydal knihu o své rodině!

11. srpna 2017 16:32
Vypadá to, že z Brooklyna Beckhama roste spisovatel!

ČTI TAKÉ: Dům, ve kterém zabil Voldemort rodiče Harryho Pottera je na prodej!

Brooklyn Beckham je talentovaný fotograf.

Není tomu tak dávno, co jsme o něm slyšeli jen jako o synovi slavných rodičů. Dneska má Brooklyn Beckham už vlastní knížku. What I See, neboli Jak to vidím já, jak knihu pojmenoval, pokřtil ve středu 2. srpna.

„Nikdy mě nenapadlo, že budu spisovatel. Ale bylo to opravdu zábavné, když jsem popisoval, jak se změnili moji rodiče za ty roky. Rodiče jsou na mě opravdu hrdí, což je moje největší odměna,“ svěřil se Brooklyn.

Thank you everyone for coming tonight! #whatisee #70yearsWrangler @wrangler @wrangler_europe

Příspěvek sdílený bb (@brooklynbeckham),„Nechtěl jsme o knize mluvit moc dopředu. Občas jsem se o ní zmínil na Instagramu, ale nechtěl jsem nic zakřiknout,“ dodal syn Davida a Victorie Beckhamových. Pozastavil se i nad otázkou fotek v knize.

„Někdy jsou v knize náhodné fotky lidí. Tak jsem k nim přišel a zeptal jsem se jich, zda si je mohu vyfotit. Byli sice překvapení a občas i trochu naštvaní, ale většinou souhlasili. Občas jsem to dělal i tajně, aby si mě nevšimli,“ smál se.

Lunch with these 2 lovely humans ❤

Příspěvek sdílený bb (@brooklynbeckham),

Brooklyn dodal, že je velkým fanouškem focení, nejraději prý za foťákem stojí on a zbytek rodiny mu pózuje. Nejvíce roztomilá je jeho sestra Harper a jeho bratři Romeo a Cruz.

Vypadá to, že Brooklyn by se nejraději vydal na dráhu fotografa, ale musíme uznat, že i před ním mu to neskutečně sluší!

Vodafone YOU FEST

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:32 sobota 9. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 26
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 13
  LOL
 • 13
  WTF
 • 11
  OMG
 • 10
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART