Fitness blogerka radí: Můžete jíst všechno, co chcete! Důležité je, v jakém množství!

18. srpna 2017 11:37
Mrkni se na fotky, které ti ukáží, kolik má co kalorií! Jsou tu i brambůrky, bonbóny, sladké tyčinky, slazené kafe, zmrzlina, čokoláda... Souhlasíš s Lucy, že jíst se může vlastně všechno?

ČTI TAKÉ: ANKETA: NEJLEPŠÍ SONG LÉTA 2017! DESPACITO, MALIBU, BACK TO YOU? NEBO JINÝ? HLASUJ!

Britská fitness blogerka Lucy Mountain

Britská fitness blogerka Lucy Mountain si přeje, aby lidé změnili to, jak přemýšlejí o jídle. Aby jim to ještě více usnadnila, připravila fotky, na kterých porovnává, jaká porce kterého jídla má kolik kalorií.

„Spoustě lidí tohle možná trochu otevře oči, když zjistí, že si mohou dát vlastně úplně cokoliv a přitom zůstat štíhlí - je ale důležité mít jasno v tom, že ne všechno se dá jíst v neomezeném množství, jako některá zelenina.“, říká Lucy.

Pokud si počítáte kalorie, jednou za čas vás rozhodně nezabije, využít například 200 kalorií z denního příjmu k tomu, abyste si dali svoje milované bonbóny, kousek čokolády, nebo chipsy.

Je důležité nepřekročit stanovený počet kalorií a můžete hřešit klidně obden a zůstat štíhlí! Jde o to, nesníst denně dvě celé čokolády, k tomu pytlík chipsů a zapít to litrem Coly. Stačí to se trochu hlídat a kila poletí dolů!

Mrkněte se na to, která jídla mají v uvedeném množství na obrázku skoro stejný počet kalorií... Možná vás překvapí, že často jsou ta na první pohled „zdravá“ mnohem kaloričtější, než nezdravý junk food!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:37 sobota 16. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 266
  SUPER
 • 42
  FAIL
 • 38
  OMG
 • 35
  WTF
 • 32
  LOL
 • 31
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART