Sexy kráska i nadaná bruslařka! Top 5 filmů krásné Margot Robbie!

7. února 2020 9:18
Margot Robbie je vysoce atraktivní blond Australanka, která se během několika posledních let vyšvihla mezi áčkové hvězdy Hollywoodu. Ročně se objevuje hned v několika filmech, a to pod vedením špičkových režisérů a po boku těch nejlepších herců. Kterých pět filmů s ní bys měl rozhodně vidět?

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete, co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 9.30, 16.00, 19.00 a v neděli 15.00!

Margot Robbie

5. místo – Sebevražedný oddíl

Rozpačitě přijatý snímek, který měl své mnohé mouchy. V každém případě pozitivem, na kterém se snad všichni shodnou je obsazení Margot Robbie, jakožto Harley Quinn, a to ve výrazně punkovější podobě, než jak ji můžeme převážně znát z komiksové, potažmo animované předlohy.

4. místo – Focus

Zlodějina, kapsářství a podvody jsou ústředním motivem tohoto snímku, jehož středobodem je dvojice hraná Willem Smithem a Margot Robbie. Ti si spolu zažijí krátký románek, nicméně oba jsou profesionální podvodníci, ze kterých se shodou okolností stanou konkurenti.

3. místo – Já, Tonya

Poutavé životopisné drama o krasobruslařce Tonye Harding. Pro ní byl tento sport vším a brala ho smrtelně vážně. Její mnohdy buranské chování ostře kontrastovalo se světem urozeného sportu, a tak není divu, že byla v době svého působení značně kontroverzní osobou.

2. místo – Tenkrát v Hollywoodu

Vyhořelý herec hraný Leonardem DiCapriem, kaskadér, který se nikdy neprosadil ztvárněný Bradem Pittem a v neposlední řadě mladá nadějná hvězda v podobě Margot Robbie. To jest základní trojlístek postav, který dává do pohybu děj tohoto mistrovského díla Quentina Tarantina.

1. místo – Vlk z Wall Street

Film, který de facto objevil Margot Robbie světu, a to v roli manželky protagonisty Jordana Belforta. Naomi zde není žádnou tupou blondýnou, která by se jen tak nechala využívat zazobaným egomaniakem. V jádru je silnou ženou, která dovede svých ženských zbraní náležitě využít.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:18 sobota 6. června 2020. Anketa je uzavřena.

 • 27
  SUPER
 • 19
  FAIL
 • 19
  OMG
 • 18
  LOL
 • 17
  LOVE
 • 14
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART