Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Filmová novinka! Nerve: Hra o život! Už od 8. září v kinech. Ohodnoť trailer!

  3. září 2016 14:06
  Pilná studentka čtvrtého ročníku střední školy Vee Delmonico [Emma Roberts] se v kolektivu pohybovala spíše na vedlejší koleji. Když ji přátelé přemluví, aby se zapojila do oblíbené online hry Nerve, Vee sebere odvahu a rozhodne se přihlásit a zkusit alespoň jednou něco, co navenek vypadá jako neškodná zábava...

  Když ji však pohltí vzrušení z adrenalinového soupeření a spojenectví se záhadným neznámým [Dave Franco], začíná hra nabírat zlověstný obrat se stále nebezpečnějšími úkoly, které ji vedou až do opravdu riskantního finále, které ovlivní celou její budoucnost.

  ČTI TAKÉ: SOUTĚŽ O 50 VSTUPŮ DO SÁLU 4DX! NOVÝ FILMOVÝ VLOG ÓČKA STARTUJE PŘEDPREMIÉROU KINOHITU NERVE: HRA O ŽIVOT!

  NERVE: Hra o život (2016)

  NERVE: Hra o život (2016)

  Ve strhujícím thrilleru zasazeném do ulic New York City Nerve: Hra o život platí pravidlo čím větší risk, tím větší zisk, a amatérští odvážlivci se bezhlavě vrhají do soupeření ve hře, ve které mohou všechno získat nebo ztratit při získávání on-line informací, které jim umožní zneužívat jejich nejdivočejší sny – nebo také jejich nejhlubší děsy.

  NERVE: Hra o život (2016)

  NERVE: Hra o život (2016)

  Obyčejná bezúhonná studentka čtvrtého ročníku střední školy Venus „Vee“ Delmonico (Emma Roberts) se vymaní ze svého poklidného života okamžikem, kdy se impulzivně zaregistruje do adrenalinové hry Nerve, která probíhá živě v reálném čase přes internet.

  NERVE: Hra o život (2016)

  NERVE: Hra o život (2016)

  Mladí adrenalinoví nadšenci, podněcováni anonymní komunitou „diváků“, se navzájem trumfují řadou výzev, které rychle gradují od mírně ztrapňujících úkolů až po ty vyloženě smrtelně nebezpečné. Když je Vee spárována se záhadným neznámým jménem Ian (Dave Franco), okamžitě se z nich díky vzájemné souhře stanou hvězdy internetu a miláčci fanoušků.

  NERVE: Hra o život (2016)

  NERVE: Hra o život (2016)

  Ale s ubíhající nocí se Vee odcizí se svými dlouholetými kamarády a ve snaze získat peníze a slávu riskuje svůj život. Když odhalí Ianovu minulost, zjišťuje, že je ohrožena budoucnost její rodiny. S rostoucím napětím se rostou i sázky – a možný výsledek se přesouvá od výhry či prohry k přežití či smrti.

  NERVE: Hra o život (2016)

  NERVE: Hra o život (2016)

  Režisérská dvojice Henry Joost a Ariel Schulman (Catfish, Paranormal Activity 3) natočila film Nerve: Hra o život podle scénáře, který Jessica Sharzer (American Horror Story, Turn the Beat Around) napsala na motivy románu Jeanne Ryan.

  NERVE: Hra o život (2016)

  NERVE: Hra o život (2016)

  Hlavní role ve filmu ztvárnili Emma Roberts (American Horror Story, Millerovi na tripu), Dave Franco (Sousedi, Podfukáři), Emily Meade (Pozůstalí, (Ne)zadaní), Miles Heizer (Famílie, The Stanford Prison Experiment), Colson Baker (Beyond the Lights, Punk’s Dead) a Juliette Lewis (Městečko Pines, Blízko od sebe).

  V KINECH OD 8. ZÁŘÍ 2016.

  Nerve: Hra o život - trailer s českými titulky:

  Fotogalerie  Ohodnoť trailer k filmu NERVE: Hra o život (jako ve škole)
  1 223
  2 61
  3 52
  4 46
  5 49

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:06 1. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 16
   LOVE
  • 13
   SUPER
  • 13
   LOL
  • 13
   WTF
  • 13
   FAIL
  • 11
   OMG


  Související