Staňte se ÓČKO TALENTEM a zahrajte si se svou kapelou na festivalu Votvírák!

9. května 2022 14:38
Kdo si zahraje na letošním festivalu Votvírák? Možná právě vy! Votvírák společně s ÓČKEM dává příležitost všem mladým a méně známým kapelám a interpretům, aby se předvedli a zahráli si na největším českém hudebním festivalu!
Votvírák

Vedle kapely Mirai, Kryštof, Rybičky 48 nebo interpretů, jako je Smack či Rest můžete na pódiu stanout i vy! ÓČKO dává šanci mladým talentům a vyhlašuje výzvu o možnost zahrát si na Votvíráku! 

Ať už jste rocková kapela, rapový interpret, popové duo... a rádi byste se proslavili, máme pro vás jedinečnou šanci! Výzva o ÓČKO TALENT je tady pro vás! 

Na našich sociálních sítích pořádáme výzvu o třech kolech. Výherce získá možnost vystoupit na letošním ročníku festivalu Votvírák. Jak to bude probíhat? 

 1. Kolo od 12. 5. do 19. 5. - nahrajete do svého instagramového feedu či do Reels video (maximálně minutu dlouhé) živého koncertu své kapely a přidejte hashtag #ÓčkoTalentNaVotvíráku
 2. Kolo od 20. 5. do 24. 5. - náš online tým spolu s hudebním dramaturgem, marketingem a dalšími členy ÓČKO týmu vybere výherce z prvního kola (dle kvality vypostovaných výstupů) a bude tyto výherce kontaktovat. Následně jejich videa umístíme na Instagram ÓČKA, kde uděláme ankety, ve kterých budou o dalších postupujících rozhodovat fanoušci ve formě hlasování v anketách. Fanoušci nakonec pošlou do úplného finále top 3 interprety. 
 3. Kolo od 25. 5. do 27. 5. - odborná porota ÓČKA vybere toho nejlepšího, kdo si bude moct zahrát na festivalu Votvírák. Datum, čas vystoupení a další detaily budou upřesněny a komunikovány přímo s výhercem výzvy. 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:38 úterý 6. září 2022. Anketa je uzavřena.

 • 4
  FAIL
 • 4
  LOVE
 • 3
  SUPER
 • 3
  LOL
 • 3
  WTF
 • 3
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART