FATTY PILLOW A SÁRA SE ROZEŠLI. PROŽÍVÁTE EMOCIONÁLNÍ SMRŠŤ SPOLU S NIMI?

27. června 2017 12:50
V posledních dnech žijí fanoušci Fattyho kauzou ROZCHOD. Karel a Sára se bohužel po dvou letech rozešli a neobešlo se to bez spousty slz a vysvětlování, ale i nadávek a výhružek Sáře ze strany fanoušků Karla...

ČTI TAKÉ: RAPPERKA IGGY AZALEA SE RÁDA SVLÉKÁ! MRKNI DO GALERIE, CO PŘEDVEDLA!

Fatty Pillow a Sára Holanová

Pro některé byli vzorem skutečné lásky, všichni si o nich mysleli, jaký jsou skvělý pár a jak jim to spolu klape. Opak byl ale posledních pár měsíců pravdou a všechno nakonec vyvrcholilo dramatickým rozchodem, který se odehrál přímo během živého streamu:

Sára řekla Fattymu, že pro ni není ten pravý a pohádali se:

Fanoušci Fattyho i Sáry byli v šoku a dlouho nemohli uvěřit tomu, že se to opravdu děje a nejedná se jen o prank. Fatty i Sára se svým fans za celou situaci omluvili, ale i v následujících dnech si oba neodpustili ji rozebírat na svých streamech.

Sára se od Karla hned odstěhovala a Fatty doufá, že se ze všeho brzy oklepe a rozchod ho jen posílí. Haters píší Sáře od jejího rozchodu s Fattym neskutečné vzkazy plné nenávisti a výhružek, které by nepoložily jen hodně silnou osobnost. Vyčítají jí, že své fans získala jen díky Karlovi a nazývají ji zlatokopkou.

Klasickej holčičkovskej sranec  #laskanebeska #chlast

Příspěvek sdílený Sára Holanová (@saraholanova),

Držíme oběma palce, aby se z toho brzy dostali, tyhle situace prostě bohužel k životu patří a rozchod s první láskou si jednou prožije každý. Nepřísluší nám někomu nadávat, ani nikoho soudit. Co a jak mezi Karlem a Sárou bylo, nebo nebylo - to ví stejně jen oni dva.

via GIPHY

ÓČKO TEA od Bubbleology

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:50 středa 25. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 56
  OMG
 • 17
  WTF
 • 16
  LOL
 • 13
  SUPER
 • 12
  FAIL
 • 8
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART