Fascinující! Mladá umělkyně zvládne namalovat Rihannu či Beyonce vedle svého oka!

19. července 2017 12:18
Nádherné líčení! Emily z Portlanda zvládne neskutečné věci..

ČTI TAKÉ: Ed Sheeran si zazpíval v Game of Thrones! Díky hejtrům ale smazal svůj Twitter účet!

Emily a její dokonalý make up

Ti, kteří milujete zajímavé a netradiční líčení, zpozorněte! Jedná se totiž o kosmetické dovednosti, které pro mnohé z nás jsou neskutečně těžké, přesto vypadají nádherně. Navíc se doopravdy najde někdo, kdo tohle dokáže!

Tím někým je teprve patnáctileté Emily Oliver z Portlanda v Oreganu, která si na své oči dokáže namalovat i nádherné a realistické obrazy. Jedná se o portréty Rihanny nebo Beyonce. Co je překvapivé, je to, že Emily se nikdy o make-up a líčení moc nezajímala.

„Začala to jednou, když jsem si hrála s jednou paletkou. Od té doby jsem se stala doslova posedlá makeupem, ale tím mnohem kreativnějším,“ přiznala se Emily. Mladá školačka dokáže na svých očích vytvořit opravdu realistické obrazy celebrit. Inspirovala se klipem Wild Thoughts od Rihanny. „Chtěla jsem zkusit nakreslit obrazy celebrit, ale tenhle klip mě tak inspiroval, kým bych měla začít,“ dodala.Trvalo jí čtyři měsíce než se naučila obličeje nakreslit vedle svého oka, v tuto chvíli je ale na profesionální úrovni. Když začínala, trvalo jí nakreslit Rihannu čtyři hodiny. Beyonce teď zvládne za dvě a půl. Emily má obrovský úspěch na sociálních sítí a není se čemu divit.

„Nejraději mám to, že mohu ostatní inspirovat. I ostatní si mohou zkusit, jaké to je namalovat něčí tvář vedle svého oka,“ přiznala se talentovaná umělkyně. Zvládnete to také?

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:18 čtvrtek 16. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 26
  OMG
 • 16
  LOVE
 • 13
  LOL
 • 11
  SUPER
 • 10
  WTF
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART