Premiéra se blíží! Dvojka Fantastických zvířat vás zanese i do Bradavic!

27. července 2018 13:03
Už letos v listopadu se můžete těšit na premiéru Fantastických zvířat 2! Pokračování fantasy série z pera spisovatelky J. K. Rowling, autorky Harryho Pottera, má název Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny! Nyní už známe i trailer! Mrkni na něj!

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Už letos v listopadu se můžete těšit na premiéru Fantastických zvířat 2! Pokračování fantasy série z pera spisovatelky J. K. Rowling, autorky Harryho Pottera, má název Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny. Nyní už známe i trailer! Mrkni na něj!

Fantastická zvířata jsou oficiálně novou fantasy ságou od spisovatelky J. K. Rowling! Hlavní postavou je britský kouzelník Mlok Scamander, jenž v prvním díle píše knihu o kouzelných tvorech Fantastická zvířata a kde je najít. Ta se posléze objeví v Potterovských příbězích. Celý děj této ságy totiž probíhá ve 20. a 30. letech, tudíž ještě před tím než se Harry, Ron nebo Hermiona narodili.

ČTI TAKÉ: KVÍZ HARRY POTTER! VYKOUZLÍŠ SI NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK?

Druhý díl ságy Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny jde do kin už letos na podzim. Světová premiéra je stanovena na 16. listopadu 2018. V hlavních rolích uvidíte opět Eddieho Redmayna, Katherine Waterstonovou či Dana Foglera. Nově se pak objeví Johnny Depp nebo Jude Law!

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy přízraky

Na filmu se začalo pracovat už v roce 2016, dokonce ještě před tím než se na filmová plátna dostala jednička! Producenti totiž už dopředu věděli, že ze zvířat bude trhák, proto nebylo na co čekat! Režisér David Yates navíc prozradil, že nyní se už pomalu začíná chystat trojka. Ty by měla vyjít v roce 2020!

Teď už se ale podívej na nově vydaný trailer, který prozradí, že dvojka Fantastických zvířat se bude částečně odehrávat i v Bradavicích!

TRAILER K DVOJCE FANTASTICKÝCH ZVÍŘAT:

ČTI TAKÉ: TOP 7 FILMŮ Z PROSTŘEDÍ STŘEDNÍ ŠKOLY! ROMANTIKA ZARUČENA!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:03 sobota 24. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 47
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 15
  OMG
 • 12
  WTF
 • 11
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART