Fanoušci se báli, že není psychicky v pořádku! Jak se Justinovi daří teď?

21. srpna 2017 13:42
Fanoušci se báli, že se zbláznil. Je na tom zpěvák lépe?

ČTI TAKÉ: Herečka z Hunger Games se skoro nahá objevila na fotkách v časopisu Vogue!

Justin Bieber se prý cítí lépe.

Není to tak dávno, co zpěvák Justin Bieber zrušil zbytek svého celosvětového turné a poté napsal fanouškům vysvětlující dopis. Mnoho z nich ale začalo pochybovat o jeho duševním stavu. „Nechal jsem své špatné vlastnosti diktovat, s kým se mám bavit a jak se mám chovat. Nechal jsem se pohltit svou horkostí, žárlivostí a strachem,“ napsal v dopise.

„Jsem nesmírně rád, že jsem v poslední době mohl být s lidmi, kteří mi připomněli kým doopravdy jsem.“ Zdroj z blízkého okolí zpěvák si ale myslí, že je zpěvák v pořádku a že se naopak cítí zdravý.

„Lidé vůbec nerozumějí tomu, jak moc byl Justin vyčerpaný, fyzicky, emocionálně a duševně. V určitém okamžiku dojde k vyhoření. Ale teď už je to lepší. Lidé mu pomohli postavit se na a zaměřit se na věci, které ho dělají šťastným,“ dodal zdroj. Justin se teď prý snaží zaměřit se na sebe a soustředit se na to dobré. Jedno z toho je i víra v Boha.

Justin Bieber & BloodPop® - Friends

„Justin Boha opravdu zbožňuje. Potkal svou církevní rodinu, která ho přijala a miluje za to, kým opravdu je a ne díky jeho slávě a penězům.“ Církev mu pomáhá nalézt i tu správnou cestu. Justin prý potřebuje někoho, kdo mu připomene, že to všechno není jen o něm. Lidé okolo něj dokonce i vidí zlepšení.

„Je mu lépe. Je dobře, že má někoho, kdo mu zavolá a pomůže mu. Je to hodný kluk a potřebuje pomoct. Je vnímavý a je připraven nechat si pomoci,“ dodal zdroj. Snad se Justinovi bude dařit lépe a brzy se opět vrátí na pódia i s novou hudbou.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:42 úterý 19. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 189
  LOVE
 • 15
  WTF
 • 14
  LOL
 • 14
  FAIL
 • 13
  SUPER
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART