Facebook představuje novou video appku provázanou s Instagramem a Snapchatem!

24. srpna 2016 13:41
Facebook má novou aplikaci! Lifestage vytvořil speciálně pro teenagery devatenáctiletý Michael Sayman, autor 4Snaps.

Co vlastně tahle appka umí? Jedinou věc - krátká videa z tvého života! Nejdřív tu byl Snapchat, pak Instagram stories, které se ještě nestačily ani pořádně rozjet a už je tu další facebook novinka - aplikace Lifestage.

ČTI TAKÉ: 7 ZÁBAVNÝCH APPEK, KTERÉ MUSÍŠ VYZKOUŠET!

Ta je určena výhradně těm, kteří ještě chodí do školy, takže tvojí mamku na ní neuvidíš. V aplikaci si vytvoříš svůj video profil a můžeš směle začít nahrávat i hodnotit - lajkovat a dislajkovat příspěvky ostatních, podle toho, co se ti líbí a co ne.

Když už některé z tvých videí na svém profilu nechceš, jednoduše ho můžeš smazat nebo nahradit jiným. Aplikace je současně provázána například se Snapchatem či Instagramem, což můžeš dát ostatním náležitě najevo.

Aplikace Lifestage

Lifestage je vytvořena speciálně pro studenty škol, takže když si minimálně tvých 20 přátel, nebo lidí, kteří navštěvují stejnou školu jako ty nainstalují Lifestage, budeš moci procházet jejich profily.

Aplikace Lifestage

Protože je appka určena výhradně studentům, lidem nad 22 let je tedy přístup zakázán a měl by se jim zobrazovat jen jejich vlastní profil. Pokud tedy samozřejmě nepotvrdí, že chodí do stejné školy jako ty. Poté mohou vidět obsah ostatních. Samozřejmě je v appce možnost zablokovat nebo nahlásit profily, u kterých máš podezření na zneužití, nebo neoprávněné užívání aplikace.

Aplikace Lifestage

Pozor, tebou natoečná a zveřejněná videa budou vždy veřejná, tedy přístupná všem spolužákům a lidem, kteří potvrdili, že chodí do stejné školy jako ty.

Facebook aplikace Lifestage je zatím k dispozici jen pro iOS 8.0 a novější. Zda se dostane také na Android, není v tuto chvíli potvrzeno.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:41 čtvrtek 22. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • 26
  FAIL
 • 18
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 9
  LOL
 • 7
  OMG
 • 6
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART