Exkluzivní reportáž z londýnského koncertu Harryho Stylese! Vypadal šťastněji než s One Direction!

1. listopadu 2017 12:52
Harry Styles odstartoval své sólové turné a jedno z prvních měst byl i Londýn. Jak Harryho koncert vypadal si můžete přečíst i vy tady.

ČTI TAKÉ: Exkluzivní report přímo z Los Angeles! Vzpomínkový koncert na Chestera Benningtona, frontmana Linkin Park

Harry Styles

Zpěvák Harry Styles odstartoval své sólové turné v Evropě. Na konci října vystoupil bývalý zpěvák skupiny One Direction v Londýně a není se čemu divit, že na jeho show čekaly fanynky před halou i několik hodin. Šlo o velmi očekávané turné, na samostatné koncerty se fans těšili více než dva roky.

Harry Styles

Nedělního koncertu se přítomné slečny nemohly dočkat už od sobotního večera, aby měly ta nejlepší místa. Protože si jich Harry váží, nechal jim poslat pizzu a horkou čokoládu. Harry si jako předkapelu vybral americkou partu Muna, která se nemusela bát, že v Eventim Apollo hale nebude nikoho zajímat. Největší hvězdy večera se fanoušci dočkali okolo deváté večerní.

Rázem se celý dav posunul blíže k pódiu a začala show, na kterou všichni přítomní čekali více než půl roku, kdy byl koncert oznámen. Harry zahrál všechny písničky ze svého debutu a nechyběly ani písničky od One Direction. Zpěvák se ukázal, jako showman, kterého sólové koncerty nabíjí možná ještě více než ty kapelní.

We are waiting again! #backintime #harrystyles #harrystyleslondon

Příspěvek sdílený Monča 陋丹 27yo, Czech (@moncapokorna),

Nadšeně běhal po pódiu, rozdával úsměvy, komunikoval s publikem a vtipkoval. Když si všiml, že nějaká přítomná fanynka omdlela, což se nebylo čemu divit, protože v aréně bylo nedýchatelno, klidně stopnul koncert a čekal, až se k ní dostane pomoc. Na přání fanoušků zahrál dvakrát singl Kiwi. Snad to tedy nebyl poslední koncertní zážitek s Harrym.

ČTI TAKÉ: Koncert skupiny Slza sleduj exkluzivně na ÓČKU už tento čtvrtek! Co se dělo při natáčení?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:52 čtvrtek 1. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 89
  LOVE
 • 15
  LOL
 • 14
  FAIL
 • 13
  SUPER
 • 12
  WTF
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART